IGTV اینستاگرام | ذخیره فیلم و ویدئوی استوری از IGTV | آموزش اینستاگرام

save-videos-and-video-on-Instagram-pc-bartar

همانطور که در مقاله های قبلی در مورد اینستاگرام برنامه مجازی پرکاربرد و نحوه ذخیره تصاویر اینستاگرام ، گذاشتن کامنت در اینستاگرام ، تگ کردن در اینستاگرام و همچنین به دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به صورت آموزشی در کمک رایانه پرداختیم این بار در مورد یک دیگر از قابلیت هایی که در نسخه جدید اینستاگرام است به نام  IGTV صحبت خواهیم کرد .

با استفاده از این قابلیت جدید اینستاگرام می توانید ویدیو های طولانی را مشاهده نمایید و در صورت آنلاین بودن با استفاده از برنامه های تحت وب فیلم ویدئو را در IGTV دانلود نمایید و سپس به صورت آفلاین فیلم مورد نظر خود را مشاهده نمایید . زیرا در IGTV گزینه ای برای ذخیره فیلم و ویدئو در نظر گرفته نشده است .

ذخیره فیلم و ویدئوی استوری از IGTV اینستاگرام

برای ذخیره فیلم و ویدئوی استوری از IGTV در اینستاگرام بر روی گوشی موبایل خود برنامه های تحت وب متعددی وجود دارد که می توان از گوگل پلی دانلود نمایید .یکی از این برنامه ها اپلیکیشن IGTV Video Downloader است که می توان از گوگل پلی دانلود و اجرا نمایید . این اپلیکیشن که توسط Himalaya Saxena ارائه شده است به شما این امکان را می دهد که  ویدئوهای اینستاگرام در IGTV را دانلود نمایید .

ذخیره فیلم و ویدئوی استوری در IGTV اینستاگرام با دانلود اپلیکیشن

ذخیره فیلم از اینستاگرام با استفاده از این روش بر روی گوشی های آیفون ، اندروید و کامپیوتر امکان پذیر است .

نحوه ی دانلود اپلیکیشن برای ذخیره فیلم و ویدئوی استوری از IGTV اینستاگرام

برای دانلود این اپلیکیشن وارد گوگل پلی شوید و در قسمت جستجو نام اپلیکیشن را وارد نموده و دکمه ی نصب را بزنید تا دانلود و اجرا شود.

در صفحه ی باز شده با کشیدن زبانه ی ?Quick download for IGTV/Insta ذخیره فیلم و ویدئو انجام و نوتیف آن بالای صفحه ی گوشی تان مشاهده می نمایید .

آموزش ذخیره فیلم و ویدئوی استوری در IGTV

در قسمت دوم در کادر Link here لینک مورد نظر را از قسمت سه نقطه عمودی در بخش IGTV اینستاگرام را زده و copy link که از روی ویدئو انتخاب می کنید را با استفاده از دکمه ی صورتی رنگ Past کنید .

ذخیره فیلم و ویدئوی استوری در IGTV اینستاگرام

لینک وارد شده و ویدئوی مورد نظر در گوشی تان دانلود و ذخیره می شود .

در نهایت شما می توانید به صورت آفلاین ویدئوی تان  را مشاهده نمایید .

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید به طور مستقیم وارد Instagram و IGTV شوید و دیگر نیاز به بستن برنامه نیست .