روش های حذف برنامه ها به طور همزمان

روش های حذف برنامه ها به طور همزمان

بسیاری از افراد نرم افزار های گوناگونی را برای سرگرمی یا رفع نیاز و انجام کار های روزمره خود به کار می گیرند. معمولاً افراد انواع بازی ها ، اپلیکیشن های پخش کننده موسیقی ، امور بانکی ، خرید شارژ و… را روی گوشی خود نصب می کنند. البته نصب بیش از اندازه نرم افزار ها و توجه نکردن به کارایی آن ها نیز می تواند عملکرد و سیستم گوشی را به مرور زمان دچار اختلال کند. همچنین نصب نرم افزار ها از منابع نامعتبر نیز بسیار خطرناک بوده و احتمال استفاده از اطلاعات شخصی شما توسط این برنامه ها وجود دارد. برای پیشگیری از این مشکلات پیشنهاد می‌ کنیم تا برنامه ‌های بلا استفاده و نامعتبر خود را از گوشی حذف نمایید. در این مطلب از برتر رایانه روش های حذف برنامه ها به طور همزمان را مورد بررسی قرار می دهیم. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: ریکاوری فیلم و عکس های پاک شده گوشی موبایل

حذف برنامه ها به طور همزمان از طریق گوگل پلی

از آنجایی که به کارگیری اپلیکیشن های متعدد می ‌تواند مشکلاتی را در گوشی هوشمند شما ایجاد کند ؛ پیشنهاد می دهیم نرم افزار های غیر کاربردی را حذف کنید. برای پاک کردن برنامه ها از حافظه تلفن همراه ، ساده ترین راه که این است که به صورت تکی آن ها را از منوی برنامه ها یا صفحه خانه تلفن ‌همراه خود انتخاب و حذف نصب کنید. البته از آنجایی که این روش می تواند برای پاک کردن اپلیکیشن ها با تعداد بیشتر کمی زمانبر باشد ، از روش های حذف برنامه ها به طور همزمان که در ادامه این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت استفاده کنید.

اولین روشی که می توانید از آن برای حذف همزمان اپلیکیشن های خود کمک بگیرید استفاده از Play Store می باشد. به این منظور در مرحله اول وارد گوگل پلی شوید و روی آیکون پروفایل خود که در بالا و سمت راست صفحه قرار دارد تپ نمایید.

با این کار صفحه به شما نمایش داده می شود که با انتخاب گزینه Manage Apps & Device صفحه جدیدی برای شما باز خواهد شد.

حذف برنامه ها به طور همزمان با استفاده از پلی استور

قسمت مشخص شده که در تصویر زیر می بینید نشان می دهد که چه میزان از حافظه گوشی شما استفاده شده و چه میزان از آن خالی است. روی این قسمت تاچ کنید.

حذف برنامه ها به طور همزمان از طریق پلی استور

در این صفحه لیستی از برنامه های موجود در تلفن همراه شما نمایش داده می ‌شود که برای حذف موارد دلخواه باید تیک کنارآن ها را بزنید. بعد از اتمام این روند روی آیکون سطل زباله که در قسمت بالا و سمت راست صفحه ضربه بزنید.

حذف برنامه ها به طور همزمان از طریق گوگل پلی

با این کار پیغامی روی صفحه نمایش خود دریافت خواهید کرد که از شما تاییدیه جهت حذف نرم افزار های مشخص شده می خواهد. در مرحله آخر روی Uninstall تپ نمایید. با این کار نرم افزار ها حذف نصب خواهند شد.

حذف برنامه ها به طور همزمان با کمک گوگل پلی

بیشتر بخوانید: شیوه های پنهان کردن برنامه ها در گوشی های اندروید

حذف برنامه ها به طور همزمان از طریق نرم افزار

استفاده از نرم ‌افزار ها نیز می تواند به شما در حذف برنامه ها به طور همزمان کمک کند. در واقع این اپلیکیشن ها با توجه به امکانات قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار می‌ دهند ، می تواند این روند را آسان تر نموده و منجر به صرف زمان کمتری برای این کار شوند.

برنامه Multi App Uninstaller: این اپلیکیشن از جمله نرم افزار های کاربردی می باشد که به این منظور مورد استفاده قرار می گیرد. این اپلیکیشن به شما امکان مرتب کردن کردن برنامه های گوشی را بر اساس زمان نصب یا نام آن ها می دهد.

حذف برنامه ها به طور همزمان از طریق نرم افزار

همچنین می توانید برنامه های مورد نظر خود را از طریق آیکون سرچ که در نوار ابزار بالای نرم افزار وجود دارد ، جستجو کنید. از طرفی نیز رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و کاربر پسند می باشد و هنگام استفاده از آن با مشکل قابل توجهی روبرو نخواهید شد. همچنین چینش مناسب برنامه ها در کنار هم و به صورت ستونی و سطری باعث شده تا به راحتی بتوانید نرم افزار مورد نظر خود را بیابید. برای حذف کردن برنامه ها از طریق این نرم افزار کافی است اپلیکیشن های مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی آیکون سطل زباله در پایین صفحه تپ نمایید.

برنامه Batch Uninstaller: این نرم افزار نیز برای حذف نصب برنامه ها کاربرد دارد و استفاده از آن به دلیل طراحی ساده و جذاب آن به راحتی امکان پذیر است. ساز و کار این نرم افزار نیز مانند اپلیکیشن قبلی می باشد و به راحتی با انتخاب نرم ‌افزارها و تپ کردن روی آیکون سطل زباله در بالای صفحه می توانید آنها را پاک نمایید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *