معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید و آیفون

introducing-the-best-number-identification-apps-for-android-and-iphone-pic-6

با توجه به افزایش آمار مزاحمت های تلفنی بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند تا به شماره تلفن های ناشناس پاسخ ندهند. این موضوع به قدری ملموس است که می توان گفت تمام افرادی که از تلفن همراه استفاده می کنند حداقل یک بار مزاحمت های تلفنی را تجربه کرده اند. احتمالا این موضوع آزار دهنده برای شما هم اتفاق افتاده و درصدد یافتن راهی برای رهایی از این مشکل هستید. شاید بتوان اپلیکیشن های مفیدی که در رابطه با این مشکل طراحی شده اند را بهترین راه حل دانست. شما از طریق این نرم افزار ها می توانید به راحتی شماره تلفن های مورد نظر خود را بلاک کنید و حتی قبل از پاسخ به تماس دریافتی اطلاعات تماس گیرنده را بررسی نمایید. در ادامه مطلب به معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید و آیفون خواهیم پرداخت. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین برنامه های تماس تصویری اندروید

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید

نرم افزار Phone by Google: یکی از بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید اپلیکیشن Phone by Google می ‌باشد که در این بخش به معرفی آن می پردازیم. این نرم افزار بیش از ۵۰۰ میلیون بار دانلود شده و می توان آن را یکی از پر بازدید ترین برنامه های نمایش اطلاعات تماس گیرنده به شمار آورد. این برنامه از طریق پوشش گسترده آیدی کالر گوگل ، تماس‌ های دریافتی را شناسایی می کند. همچنین در صورت دریافت تماس های اسپم و جعلی به شما هشدار می دهد. شما با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می‌ توانید تماس های دریافتی خود را بررسی نموده و شماره های مورد نظر خود را مسدود کنید. توجه داشته باشید که این برنامه فقط برای دستگاه های نسخه اندروید ۹ و بالاتر قابل استفاده است. علاوه بر آن یکی از معایب اپلیکیشن Phone by Google این است که بسیاری از امکانات آن فقط به زبان انگلیسی و در کشور آمریکا در دسترس قرار می گیرد. همچنین حین استفاده از آن باید مکان یاب تلفن همراه شما روشن باشد و شماره های ذخیره شده در تلفن نیز توسط این برنامه آنالیز می شود.

بررسی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید و آیفون

نرم افزار Truecaller: این اپلیکیشن به دلیل برخوردار بودن از طراحی عالی ، عملکرد مناسب و دقت شناسایی بالا یکی از نرم افزار های کاربردی در این زمینه محسوب می‌ شود. این اپلیکیشن در نسخه ios نیز ارائه می گردد و کارایی بالایی برای کاربران دارد. تنها نکته ای که وجود دارد این است که برخی از مقالات ادعا کردند که این نرم افزار لیست مخاطبین کاربران را به پایگاه داده خود اضافه می کند اما طبق ادعای Truecaller لیست مخاطبین کاربرانی که این اپلیکیشن را از پلی استور دانلود و مورد استفاده قرار می‌ دهند ، جمع آوری نمی شود.

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای گوشی آیفون

بیشتر بخوانید: روش های تشخیص بلاک شدن شماره تلفن

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای آیفون و اندروید

نرم افزار Mobile Caller ID Location Tracker: این نرم افزار برای اندروید و آیفون قابل استفاده می باشد و با توجه به رابط کاربری ساده و چشم نواز آن به راحتی می توانید تماس های اسپم و بازاریابی تلفنی را شناسایی کنید و سپس آن ها را مسدود نمایید. از دیگر ویژگی های این نرم افزار می توان به موقعیت مکانی لحظه ای ، ترافیک و قطب نمای مغناطیسی اشاره نمود. این اپلیکیشن تنها نرم ‌افزاری است که مکان تماس های ورودی و خروجی را روی صفحه به کاربر نمایش می دهد و می توان آن را در زمره بهترین آپ شماره گیر برای کاربران آیفون قرار داد.

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای گوشی اندروید

نرم افزار Sync.ME: این نرم افزار نیز برای آیفون و اندروید در دسترس می باشد و به روز رسانی خودکار لیست اسپم یکی از مزیت های این اپلیکیشن است که از طریق آن به راحتی می توانید حریم خصوصی خود را مدیریت و کنترل نمایید.

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای آیفون

نرم افزار Showcaller: به عنوان یکی از بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید و آیفون می توان به Showcaller اشاره کرد. شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید تماس گیرندگان را شناسایی کنید و همچنین آدرس آن ها شامل شهر و… را بیابید. همچنین قابلیت دسترسی آفلاین و ضبط تماس با کیفیت صدای اچ دی نیز برای شما وجود دارد. البته مصرف بیش از حد باتری و کند نمودن سرعت سیستم از جمله معایب استفاده از این برنامه می باشد.

معرفی بهترین برنامه های شناسایی شماره ناشناس برای اندروید

نرم افزار Mr.Number: کاربران آیفون با استفاده از این نرم افزار به سرعت از طریق پایگاه داده گسترده آن می توانند تماس گیرندگان را شناسایی نمایند. همچنین امکان ایجاد فهرست مسدود سازی شخصی نیز برای شما وجود دارد و می‌توانید از فناوری تشخیص اسپم پیشرفته نیز کمک بگیرید.