معرفی بهترین سایت های کاریابی ایرانی

introducing-the-best-iranian-job-search-sites-pic-6

در گذشته برای پیدا کردن شغل باید روزنامه تهیه می کردید و بعد از جستجو های فراوان میان آگهی های استخدامی مرتبط و غیر مرتبط شغل مورد نظر خود را می یافتید. اما در حال حاضر راه های گوناگونی برای پیدا کردن شغل مناسب وجود دارد و نیازی نیست برای مشاهده آگهی های استخدامی روزنامه بخرید. یکی از راه های پیدا کردن شغل مناسب مطالعه آگهی های استخدامی است. اگر به دنبال شغل هستید یا اصطلاحا کارجویید می توانید به راحتی از طریق بهترین سایت های کاریابی ایرانی شغل متناسب با مهارت ، علاقه و تحصیلات خود را بیابید. با توجه به اینکه سایت های کاریابی در حال حاضر تعدد زیادی دارند در این مطلب به بررسی چند مورد از بهترین سایت های کاریابی خواهیم پرداخت. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی شغل دیجیتال مارکتینگ

جابینجا یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی

اولین سرویسی که به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی قصد معرفی آن را داریم ، جابینجا می باشد. در این سایت برای مشاهده آگهی ها احتیاجی به ثبت نام کردن در سایت نیست و تنها در صورتی که قصد ارسال رزومه برای آگهی ها را دارید باید در آن ثبت نام نمایید. همچنین این سایت دارای بخش رزومه ساز است و به این منظور می توانید اطلاعات ، مهارت ها ، سوابق تحصیلی و… مربوط به خود را ثبت نمایید. همچنین امکان بارگذاری فایل رزومه نیز وجود دارد که می تواند شامل اطلاعات رزومه به همراه نمونه کار ها ، مدارک و… باشد. برای ثبت نام به عنوان کارجو باید روی دکمه ثبت نام کارجو که در نوار بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.

ایران تلنت از جمله بهترین سایت های کاریابی ایرانی

در صفحه جدید نیز اطلاعات لازم را وارد نمایید. البته می توانید از طریق اکانت گوگل یا لینکدین نیز وارد سایت شوید.

جابینجا یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی

اگر می ‌خواهید نتیجه بهتری دریافت کنید رزومه خود را در سایت تکمیل نمایید. به این منظور بعد از ورود به سایت روی سربرگ رزومه ساز بزنید و در این بخش دسته بندی های مختلف را ببینید. سوابق تحصیلی ، اطلاعات شخصی ، مهارت‌ ها و… از جمله اطلاعاتی هستند که باید در بخش رزومه ساز ثبت گردد تا کارفرمایان راحت تر توانایی های شما را بسنجند و مشاغلی که مرتبط با مهارت ها و علاقمندی های شما هستند برای شما فرستاده شود. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید نحوه صحیح ورود اطلاعات را یاد بگیرید نمونه رزومه ها را مشاهده و مطالعه نمایید. برای جستجوی مشاغل نیز کافیست وارد سایت شوید تا جدیدترین و فوری ترین آگهی ها را ببینید. همچنین از طریق کلیک روی سربرگ جستجوی مشاغل و تعیین استان محل کار ، دسته بندی شغلی ، عنوان شغلی و… مشاغل مرتبط را مشاهده خواهید کرد.

کاربوم از جمله بهترین سایت های کاریابی ایرانی

بیشتر بدانید: معرفی شغل ویلاگر یا ویدیو بلاگر

کاربوم از جمله بهترین سایت های کاریابی ایرانی

کاربوم نیز یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی است که قابلیت های خوبی را در اختیار کارجویان قرار می دهد. در این سایت نیز مانند مورد قبلی می توانید بدون ثبت نام آگهی ها را مشاهده نموده و تنها برای ارسال درخواست یا رزومه باید در آن ثبت نام کنید. برای ثبت نام نیز کافیست روی دکمه ورود/عضویت کلیک نموده و اطلاعات لازم را ثبت نمایید. در کنار این بخش سربرگ ساخت رزومه نیز وجود دارد که کمک می‌ کند حین جستجو نتایج بهتری دریافت کنید. در پایین صفحه نیز مشاغل بر اساس گروه شغلی ، شهر و نوع همکاری نمایش داده می شود که می توانید با کلیک روی هر کدام شغل مورد نظر خود را بیابید.

همچنین از طریق بخش مشاهده همه فرصت های شغلی می توانید فیلتر های بیشتری مانند گروه شغلی ، شهر ، نوع همکاری ، سطح ارشدیت ، سابقه کار ، نوع صنعت و شرکت ایجاد کنید تا نزدیک ترین گزینه ها به شغل مد نظر شما نمایش داده شود.

معرفی برخی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی

بعد از مشاهده آگهی های فیلتر شده نیز می توانید روی موارد نظر خود کلیک نموده و پس از مطالعه کامل اطلاعات آن ها در صورت تمایل دکمه درخواست استخدام را بزنید.

ایران استخدام یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی

بعد از اینکه رزومه خود را ارسال کردید باید منتظر بمانید تا نتیجه برای شما ارسال شود. به علاوه این سایت دارای قسمتی با عنوان تست شخصیت شناسی می باشد که به شما کمک می کند توانایی ها ، علایق و شغل مناسب روحیات خود را بهتر بشناسید. برای دسترسی به این قسمت کافیست روی سربرگ محصولات بزنید و گزینه تست شخصیت شناسی را انتخاب نمایید. برای استفاده از تست های شخصیت شناسی نیز باید آن ها را خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: مهم ترین سایت های ساخت رزومه فارسی رایگان

معرفی برخی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی

ایران تلنت: برای پیدا کردن شغل مورد نظر خود می توانید از سایت ایران تلنت نیز کمک بگیرید. نحوه ورود و ارسال رزومه در این سایت نیز مانند دو مورد قبلی بوده که ساخت رزومه ، درخواست استخدام و… از جمله قابلیت های آن است. همچنین امکان فیلتر کردن نتایج نیز وجود دارد تا از این طریق نزدیکترین موارد را بیابید. لازم به ذکر است که با تهیه اکانت پریمیوم و خریداری اشتراک نیز می توانید رزومه خود را به صورت VIP ارسال نموده و نتایج بهتری دریافت کنید.

ایران استخدام: این سایت نیز به عنوان یکی از بهترین سایت های کاریابی ایرانی‌ به شمار می رود که علاوه بر آگهی های معمولی می توانید اطلاعات مربوط به استخدام دولتی را نیز مشاهده کنید. امکانات و ویژگی های این سایت نیز مانند موارد قبلی بوده که علاوه بر امکان ساخت رزومه و ارسال آن برای آگهی مورد نظر خود ، می توانید جهت استفاده راحت تر ، نرم ‌افزار سایت را تهیه کنید و روی گوشی هوشمند خود نصب نمایید.