معرفی بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

introducing-the-best-hashtag-making-tools-on-instagram-pic-5

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی می باشد که می توانید صفحات شخصی یا حتی کاری خود را در آن ایجاد کنید و از آن جهت رشد و گسترش شغل خود کمک بگیرید. به علاوه این نرم افزار قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران قرار می دهد که استفاده از آن ها به بیشتر دیده شدن صفحه شما منجر می شود. یکی از از مهمترین قابلیت های این اپلیکیشن هشتگ می باشد که می توانید از آن در پست و استوری استفاده کنید. نکته ‌ای که وجود دارد این است که برای دریافت بازخورد بالا باید هشتگ های پربازدید و مرتبط استفاده نمایید. در حال حاضر ابزار ها و برنامه های مخصوصی وجود دارند که برای پیدا کردن هشتگ های محبوب به کار می روند. در این مطلب از برتر رایانه به معرفی بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام می ‌پردازیم.

بیشتر بخوانید:هشتگ اینستاگرام و ترفندهای استفاده از آن

معرفی یکی از بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

به طور کلی برای هر پست اینستاگرام می توان از ۳۰ هشتگ استفاده کرد. با این حال برخی از کارشناسانی که در حوزه شبکه های اجتماعی فعالیت دارند معتقدند که برای هر پست به طور جداگانه باید حداقل از بیست هشتگ در استفاده نمود. با توجه به این که هوش مصنوعی اینستاگرام روز به روز در حال ارتقاء می باشد ، نباید از هشتگ های مشابه برای همه پست ها استفاده کرد بلکه هشتگ ها را باید با توجه به پست و متن آن انتخاب نمود. پیشنهاد می کنیم برای انتخاب هشتگ از سرویس ها و ابزار های مخصوص استفاده نمایید. در ادامه مطلب با معرفی بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام همراه ما باشید.

Instagram Hashtag Generator: ساز و کار این سرویس به این صورت است که باید در آن تصویر را آپلود نمایید و سپس هشتگ های مربوط به آن را انتخاب کنید. به این منظور روی آیکون + کلیک نموده و تصویر مورد نظر خود را وارد کنید. سپس روی دکمه Upload and Generate Hashtags بزنید. با این کار مشاهده می کنید که پست شما به چه شکلی نمایش داده می شود و ۱۰ هشتگ مربوط به آن کدامند. اگر صفحه را به پایین اسکرول کنید ۲۰ کلمه کلیدی در ارتباط با تصویر به شما نمایش داده خواهد شد که می توانید از آن ها برای ساخت پست خود کمک بگیرید. وقتی که کلید واژه ها را انتخاب کنید هشتگ های مربوطه نیز به شما پیشنهاد داده می شود و این امکان برای شما وجود دارد که از آن ها لیستی تهیه کنید و سپس موارد انتخاب شده را کپی نمایید. به علاوه می توانید کلید واژه های دلخواه خود را وارد نموده و با کلیک روی دکمه Generate Hashtags هشتگ های مرتبط با آن را مشاهده کنید.

بررسی و معرفی بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

بیشتر بخوانید: اصول و تکنیک های هشتگ گذاری در اینستاگرام

معرفی کاربردی ترین و بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

All Hashtag: یکی دیگر از ابزار هایی که می توان از آن به عنوان بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام استفاده کرد ، All Hashtag می باشد. با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید هشتگ ها را بیابید و سپس آن ها را تحلیل کنید. در بخش Hashtag Generator بهترین هشتگ های مرتبط با پست شما نمایش داده می شود. همچنین از طریق بخش Hashtag Creator و Hashtag Analytics این امکان وجود دارد که هشتگ های خودتان را ایجاد کنید و تجزیه و تحلیل نمایید. از بخش Top Hashtags نیز می توانید محبوب ترین هشتگ ها را مشاهده کنید. بعد از اینکه هشتگ های مورد نظر خود را انتخاب کردید می توانید از طریق دکمه Copy آن ها را کپی نمایید. به علاوه در بخش Live مواردی نمایش داده می شود که سایر افراد با کلید واژگان شما انتخاب نمودند. در بخش Top و Random نیز به ترتیب بهترین موارد و هشتگ های رندوم را مشاهده خواهید کرد.

معرفی Kicksta به عنوان یکی از بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

Ritetag: از طریق این ابزار نیز به راحتی می توانید برای تصویر و متن خود در بازه زمانی کوتاهی هشتگ مرتبط پیدا کنید. ابزار Ritetag افزونه‌ ای دارد که می توانید آن را روی مرورگر گوگل کروم نصب نمایید و با راست کلیک روی هر تصویر و انتخاب گزینه Get Hashtag Suggestions هشتگ های مرتبط با آن را ببینید. با استفاده از این ابزار به راحتی می توانید هشتگ های محبوب ، موارد پر استفاده یا کم استفاده و حتی هشتگ های ممنوع شده را نیز مشاهده کنید. لازم به ذکر است که این ابزار دو بخش رایگان و اشتراکی دارد.

معرفی یکی از بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

Instavast Hashtag Generator: با استفاده از این ابزار نیز علاوه بر یافتن هشتگ بر اساس تصویر ، کلید واژه و URL ، می توانید هشتگ های ممنوع شده یا مواردی که در انتظار ممنوع شدن هستند را ببینید.

 

پیشنهاد می شود مطلب روش های افزایش اینگیجمنت یا بازدهی پیج اینستاگرام را نیز مطالعه نمایید.

معرفی Kicksta به عنوان یکی از بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام

این ابزار برای ساخت هشتگ در اینستاگرام بسیار مناسب و کاربردی بوده و از آنجایی که به عنوان یکی از بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام شناخته می شود ، می توانید از آن جهت یافتن هشتگ های مرتبط استفاده کنید. ابزار Kicksta علاوه بر اینکه رابط کاربری بسیار ساده ای دارد ، رایگان نیز می باشد و جهت استفاده از امکانات آن کافی است کلید واژه یا موضوع مورد نظر خود را وارد نمایید تا هشتگ های مرتبط با آن شما نمایش داده شود.

معرفی کاربردی ترین و بهترین ابزار های ساخت هشتگ در اینستاگرام