معرفی بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی

introducing-the-best-english-language-teaching-apps-pic-1

در گذشته آموزش زبان انگلیسی در منزل مانند رویا بود و بسیاری از افراد مجبور بودند تا از طریق کلاس های حضوری سطح زبان خود را افزایش دهند. اما امروزه دیگر احتیاجی به رفتن به کلاس زبان وجود ندارد و می توانید از اپلیکیشن هایی که برای آموزش به صورت مجازی طراحی شده اند استفاده کنید. خوشبختانه برنامه های ایرانی آموزش زبان انگلیسی نیز وجود دارند که فارسی زبانان با هر نوع سطح زبانی از مبتدی تا حرفه ای می ‌توانند از یکی از آن ها استفاده کرده و زبان انگلیسی را به خوبی آموزش ببینند. به همین دلیل در ادامه بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی را به شما عزیزان معرفی می شود که امیدواریم بتوانید با استفاده از آن ها و در منزل انگلیسی را به خوبی فرا بگیرید.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

مهمترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای فارسی زبانان

اپلیکیشن لرنیت

از مهمترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی می‌توان به لرنیت اشاره کرد. این اپلیکیشن توسط متخصصان ایرانی توسعه داده شده است و برای یادگیری زبان انگلیسی در هر سن و سالی مناسب می‌باشد. نحوه آموزش زبان در این برنامه به صورت Grammar Translation Method یا GTM است که در واقع جزء بهترین روش‌ها برای آموزش زبان به بزرگسالان می باشد. در واقع در این برنامه معانی کلمه های انگلیسی به فارسی آموزش داده خواهد شد و دستور زبان انگلیسی به همین شیوه شرح داده می شود. در این برنامه می‌توانید دایره لغاتتان را گسترش دهید و خود را به سطحی برسانید که به راحتی بتوانید ادبیات انگلیسی را درک کنید. کلاس های درس این اپلیکیشن کاملا طبقه بندی شده هستند و با این وجود زبان آموز می‌تواند از آموزشی مدون بهره‌مند شده و با توجه به شیوه بازی گونه این برنامه در آموزش زبان علاقه‌مند به یادگیری شود. در این برنامه بیش از ۲۰۰ هزار کاربر فعال وجود دارد و شما می‌توانید اشتراک دائمی، ماهانه یا سالانه آن را خریداری کنید. توجه داشته باشید که این برنامه تنها برای گوشی‌های اندرویدی عرضه شده و و کاربران iOS نمی توانند از امکانات آن استفاده کنند.

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی - لرنیت

بیشتر بخوانید: معرفی بهترین سرویس های دانلود موزیک خالی برای کارائوکه

اپلیکیشن B-amooz

دیگر اپلیکیشن ایرانی که برای آموزش زبان توسط متخصصان ایرانی توسعه داده شده اپلیکیشن B-amooz می‌باشد. در این برنامه علاوه بر زبان انگلیسی می‌توانید زبان آلمانی، فرانسوی و ترکی استانبولی را نیز آموزش ببینید. آموزش زبان انگلیسی در این برنامه نیز به صورت GTM است و به همین دلیل تمامی سنین می‌توانند از آن برای آموزش استفاده کنند. این اپلیکیشن نیز احتیاج به پرداخت درون برنامه‌ای دارد و به این طریق شما می‌توانید به بخش گرامر، الفبا و تلفظ، خواندن و شنیدن و واژه آموزی دسترسی پیدا کنید. همچنین با وجود امکاناتی مانند لایتنر و فلش کارت امکان یادگیری لغات با تلفظ دقیقشان برایتان فراهم خواهد شد.

اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی - بیاموز

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای سطوح حرفه ای تر

اپلیکیشن دولینگو

در صورتی که با استفاده از دو اپلیکیشنی که در قسمت قبل معرفی شده توانستید زبان خود را به حد متوسط برسانید، حال وقت آن است که از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی که برای سطوح بالاتر طراحی شده استفاده کنید. در واقع این اپلیکیشن ها توسط متخصصان خارجی توسعه داده شده اند و از بهترین آن ها می ‌توان به Doulingo اشاره کرد. در صورتی که سطح زبان شما در حد متوسط باشد می توانید از این برنامه برای آموزش بیشتر استفاده کنید. در غیر اینصورت با توجه به این که این برنامه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند استفاده از آن برای تان سخت خواهد شد. در برنامه دولینگو آموزش ۳۵ زبان مختلف قرار داده شده که با وجود آن ها کاربران قادر خواهند بود تا مهارت های گفتاری، خواندن و درک مفاهیم، شنیداری و نگارش خود را تقویت کرده و به صورت کاملاً رایگان به یادگیری زبان بپردازند. در این برنامه تمامی آموزش ها به صورت بازی در دسترس شما قرار می گیرد و می ‌توانید آموزش زبان را به یک کار روتین تبدیل کنید.

آموزش زبان با دولینگو

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های قارچ خور آنلاین

 برنامه Learn Languages with Memrise

پس از دولینگو میتوان برنامه Learn Languages with Memrise با ۴۵ میلیون کاربر فعال را جزء بهترین اپلیکیشن های آموزشی در حوزه زبان دانست. در این برنامه تمامی آموزش ها در قالب ویدیو ارائه می شوند و با قرار دادن کاربر به صورت مستقیم در شرایط زبان هدف باعث خواهند شد تا شما بتوانید زبان انگلیسی را مانند زبان مادری یاد بگیرید، به همین دلیل این برنامه برای یادگیری مکالمه کاملا موثر است. برنامه Memrise به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد اما برای دسترسی به برخی از بخش ‌ها لازم است تا اشتراک تهیه کنید.

آموزش زبان با Memrise