ترفند های اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

instagram-tricks

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام نه تنها در میان ایرانیان بلکه در تمامی دنیا محبوب است . افراد مختلفی با اهداف متفاوت از این برنامه استفاده می کنند . برخی از کاربران برای کسب و کار اینترنتی ، برخی دیگر بازاریابی محتوا و یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ هستند که اکانت اینستاگرام خود را مدیریت می کنند . عده ای نیز کاربر عادی بوده و تنها برای برقراری ارتباط با دوستان خود از این برنامه استفاده می نمایند . فرقی نمی کند در کدام دسته از افرادی هستید که از نرم افزار اینستاگرام استفاده می کنید ، مهم این است که باید با برخی از ترفند های اینستاگرام آگاهی داشته باشید تا بتوانید از این برنامه به بهترین نحو ممکن استفاده کنید . در این مقاله به ما ترفند های موجود در اینستاگرام را خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

بیشتر بخوانید : همه چیز درباره ی اکسپلور اینستاگرام

مواردی از ترفند های اینستاگرام

شاید بیشتر شما به تعدادی از این ترفند ها آگاهی نداشته باشید بهتر است به این گونه ترفند های اینستاگرام آگاهی داشته باشید .

•شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که بخواهید پستی که لایک کرده اید را دوباره مشاهده کنید اما نمی توانید آن را پیدا کنید . برای انجام نمودن این کار به صفحه ی تنظیمات اینستاگرام مراجعه نموده ، وارد بخش account شده و گزینه post you’ve liked را انتخاب نمایید .

ترفند های اینستاگرام - تصویر دوم ترفند های اینستاگرام - تصویر چهارم

 

• شما عزیزان می توانید با مراجعه به بخش explore و انتخاب نمودن گزینه ی places هر منطقه ای را که دوست دارید را جست و جو کنید و به راحتی از مناطق دیدنی مورد نظر خود دیدن نمایید .

ترفند های اینستاگرام - تصویر سوم

• تبلیغات غیر مرتبط را مخفی نمایید . به صورتی که می توانید روی دکمه ی سه نقطه کنار پست در سمت راست کلیک نموده و روی گزینه ی hide this کلیک نمایید . سپس از شما پرسیده می شود که علت این که نمی خواهید این تبلیغات را مشاهد کنید چیست ، می توانید به گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید . با انجام نمودن این مراحل می توانید به راحتی از شر این گونه تبلیغات خلاص شوید .

• شاید برای شما عزیزان پیش آمده باشد که بخواهید کامنت شخصی را پاک کنید و یا کامنت خودتان را که برای شخصی ارسال کرده اید را حذف کنید . برای انجام دادن این کار می توانید وارد پست مورد نظر شوید روی کامنت خود نگه دارید سپس روی علامت سطل زباله که در بالای صفحه ی نمایش ایجاد خواهد شد کلیک کنید .

بیشتر بخوانید : آموزش دانلود استوری اینستاگرام

تعدادی دیگر از ترفند های اینستاگرام

• در برخی موارد می خواهید فیلمی را در اینستاگرام ارسال نمایید اما دوست ندارید که صدای پیش آن پخش شود. به همین منظور می توانید ویدئو مورد نظر خود را آپلود نمایید سپس وارد مرحله ی بعد شده و آیکون کنترل صدا را مشاهده خواهید نمود . با کلیک نمودن روی آیکون صدای موجود می توانید صدای پست خود را قطع نمایید و فراموش نکنید که این کار را با استوری اینستاگرام نیز می توانید انجام دهید .

• شاید برای تان پیش آمده باشد که می خواهید یک استوری به اشتراک بگذارید اما می خواهید از دید برخی افراد پنهان باقی بماند . برای این کار در بالای بخش استوری علامت تنظیمات را مشاهده خواهید نمود . وارد این بخش شده و روی hide my story from کلیک کنید و افرادی که دوست ندارید استوری تان را مشاهده کنند را تیک زده و در نهایت روی done بزنید .

• یکی از ترفند های اینستاگرام این است که می توانید حین ضبط نمودن استوری روی ویدئو خود زوم کنید !!! اما چگونه ؟

توجه داشته باشید حین ضبط فیلم دست خود را روی دکمه ضبط نگه داشته و به سمت بالا و پایین بکشید . به راحتی توانستید حین ضبط ویدئو در استوری زوم کنید .

• شاید در بخش explore پستی را مشاهده نموده باشید و بخواهید آن را استوری کنید . در نسخه ی بروز اینستاگرام امکاناتی به آن افزوده شده است که می توانید پست مورد نظر خود را استوری نمایید . در کنار آیکون لایک و کامنت ، آیکونی را مشاهده می کنید که به شکل فلش می باشد ، روی آن کلیک نمایید . در صفحه ای که مشاهده خواهید نمود گزینه ای با عنوان add post to your story وجود دارد که می توانید با کلیک بر روی آن به راحتی پست مورد نظر خود را در استوری خود قرار دهید .