گذاشتن کامنت در اینستاگرام | برتر رایانه

comment-on-instagram-bartar

اینستاگرام یک از شبکه های اجتماعی پرکاربر محسوب می شود که با اشتراک گذاری عکس و ویدئو در صفحه ی مجازی خود امکان مشاهده به کاربران دیگر را می دهد . اینستاگرام همانند فیس بوک این امکان را در اختیار کاربر قرار داده است که در صورت پسندیدن پست اشتراک گذاشته بعد از مشاهده علامت قلب را بر روی پست زده ، هم چنین در صورت تمایل به نظر دادن در زیر هر پست علامت ابری شکلی وجود دارد که با انتخاب آن بر روی قسمت نظر خود را ارائه می دهید . در این مقاله در مورد نحوه ی کامنت گذاشتن در اینستاگرام ، غیر فعال کردن کامنت و پاسخ دادن به کامنت ها برای کاربران توضیح کامل و جامعی خواهیم داد .

نحوه ی گذاشتن کامنت در اینستاگرام

برای نظر دادن در مورد پست های اینستاگرامی کاربران دیگر در قسمت پایین پست همانطور که گفته شد بر روی قسمت ابری شکل زده و نظر خود را بیان نمود و با استفاده از فلش کناری تایپ کامن پست شما ارسال شده ود زیر پست مورد نظر قرار گرفته و کاربران دیگر نیز می توانند این کامنت را مشاهده نمایند .

نحوه ی جواب دادن به کامنت در اینستاگرام

برای پاسخ دادن به کامنت در جدیدترین نسخه ی اینستاگرام می توانید ، در زیر هر کامنت در قسمت Reply پاسخ را زده و پاسخ کامنت مورد نظر خود را تایپ نمایید و سپس ارسال کنید . هم چنین هر کامنتی که مورد علاقتان بود می توان با زدن بر روی قلب کنار کامنت ارسال شده به شما رضایت خود را برای فرد مورد نظر ارسال نمایید .

فعال / غیر فعال کردن کامنت در اینستاگرام

خواندن بعضی از کامنت ها به خصوص بر روی صفحات مجازی افراد مشهور بسیار نامناسب و مورد پسند نیست و موجب درگیری های لفظی نیز می گردد. به همین می توانید قسبر روی پستی که می خواهید کامنت آن غیر فعال گردد در قسمت سه نقطه گزینه ی turn off commenting بخش غیر فعال سازی کامنت را زده داد تا کامنت پست انتخاب شده غیر فعال گردد . در صورت انصراف می توانید دوباره بر روی همین گزینه زده تا شکل ابری کامنت بر زیر پست نمایان و کامنت های غیر فعال شده ظاهر گردد . توجه داشته باشید برای استفاده از این قابلیت حتما اینستاگرام خود را به روز نمایید .

کامنت در اینستاگرام و نحوه ی ارسال آن

نحوه ی بستن کامنت در اینستاگرام

برای بستن بودن کامنت بر روی پست انتخاب شده در قسمت Advanced setting  در قسمت comments گزینه ی turn off commenting زبانه مقابل را کشیده تا قسمت گذاشتن کامنت ها بسته شود .آموزش نحوه کامنت در اینستاگرام

آموزش نحوه کامنت در اینستاگرام در برتر رایانه

روش دوم همان قسمت غیر فعال سازی کامنت در قسمت سه نقطه بر بالای پست است که این قابلیت فعلا بر روی هر پستی که می خواهید کامنت آن بسته باشد وجود دارد و به طور کلی این امکان وجود ندارند .