افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب

increase-youtube-videos-views-pic-1

شبکه اجتماعی یوتیوب راهکاری را ارائه داده که با وجود آن میزان کاربران فعال در این فضا افزایش یافته است. در واقع یوتیوب به کسانی که در این شبکه اجتماعی کانال دارند و ویدیو هایشان دارای بازدید قابل توجه ای است با توجه به میزان بازدید مبالغ مالی را تقدیم می کند. به این ترتیب بسیاری از کاربران ایرانی زبان نیز در یوتیوب کانال ساخته و ویدیو های آموزشی یا سرگرمی به اشتراک گذاشته اند. اما با وجود این که برخی از کانال ها محتوای خوبی که ارائه می دهند با بازدید کنندگان کمی رو به ‌رو می ‌شوند. به همین دلیل در ادامه قصد داریم تا تمامی راهکارهایی که برای افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب وجود دارد را به شما عزیزان آموزش دهیم. به این ترتیب می توانید درآمد خود را افزایش داده و ترافیک ویدیو هایتان را بیشتر کنید.

بیشتر بخوانید: ساخت اکانت و کانال یوتیوب | آموزش یوتیوب

مهمترین راهکارهای افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب

شناسایی مخاطبان هدف

در کانال یوتیوب شما چه نوع ویدیو هایی اشتراک گذاری میشود؟ آیا شما در یک حوزه فعالیت دارید و یا در چندین حوزه مختلف ویدیو به اشتراک می گذارید؟ برای افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب لازم است در ابتدا مخاطبان هدف خود را شناسایی کنید. در صورتی که در رابطه با یک موضوع خاص برای مثال آموزش فتوشاپ فعالیت می‌کنید، اگر ویدیو های طنز نیز در کانالتان به اشتراک بگذارید میزان دنبال کنندگان کاهش خواهد یافت. بنابراین بهتر است تا با توجه به نوع عملکردتان ابتدا مخاطبان اصلی خود را شناسایی کرده و با شناخت نوع نیاز آنها ویدیوهای مرتبط را اشتراک گذاری کنید. علاوه بر آن پیشنهاد می‌دهیم تا حتماً کلمات کلیدی پر جستجو را پیدا کنید و در صورتی که به محتوای کانال شما مربوط است در رابطه با آنها ویدیو تولید کرده و به اشتراک بگذارید.

افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب با راهکار های عملی

انتخاب عنوان مناسب برای ویدیو اشتراک گذاری شده

بسیاری از کاربران تنها به دنبال عنوانی برای جذب مخاطب هستند! در صورتی که عنوان شما با محتوای ویدیو تناسب نداشته باشد مطمئناً کاربر پس از مدتی دیگر کانال شما را دنبال نخواهد کرد. بنابراین سعی کنید تا حد امکان عنوانی جذاب را انتخاب کنید که مرتبط با موضوع ویدیو اشتراک گذاری شده باشد.

بیشتر بخوانید: دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار در گوشی و کامپیوتر

تولید ویدیو انحصاری

امروزه در رابطه با تمامی موضوعات می‌توان در یوتیوب ویدیوهایی را مشاهده کرد تا جایی که ایلان ماسک گفته یوتیوب مانند یک دانشگاه است و با وجود آن می‌توان هرنوع مهارتی را یاد گرفت! بنابراین بسیار مهم است تا ویدیویی انحصاری را انتشار دهید که سایرین نمی توانند از عهده آن برآیند. خوشبختانه با وجود ویدیوهای نسبتاً کمی که به زبان فارسی وجود دارد شما می توانید به راحتی ویدیو های منحصر به فرد در حوزه آموزشی و سرگرمی را به اشتراک بگذارید و دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.

بهترین روش های افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب

بهینه سازی کانال یوتیوب

در صورتی که به دنبال راهکاری برای افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب هستید پیشنهاد می دهیم تا در ابتدا اکانت خود را به Partner Verified account ارتقا دهید. به این صورت می توانید کانال یوتیوب تان را بهینه سازی کرده و میزان ترافیک ویدیو ها را افزایش دهید. در واقع با بهینه سازی کانال برای موتورهای جستجوگر در صورتی که فردی در رابطه با موضوعی خاص سرچ کند ویدیوی شما در دسترس او قرار می گیرد و به این ترتیب میزان ویو ها افزایش خواهد یافت.

افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب و کسب درآمد بالا

تبلیغ در سایر شبکه های اجتماعی

مطمئناً در صورتیکه شما در یوتیوب دارای کانالی باشید در سایر شبکه‌ های اجتماعی از جمله اینستاگرام و تلگرام نیز فعال خواهید بود. بنابراین بهتر است تا ویدیوی خود را در این شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. شما می توانید لینک کانال یوتیوب خود را در قسمت بیو اینستاگرام قرار دهید و با منتشر کردن ویدیوی خاص و منحصر به فرد حتماً در قالب پست و استوری از دیگران بخواهید تا ویدیو تان را مشاهده کنند.

بیشتر بخوانید: بهترین روش دانلود از یوتیوب با IDM  | رفع مشکل دانلود از دانلود منیجر

شناخت خود را از یوتیوب افزایش دهید!

در صورتی که قصد دارید تا در یوتیوب میزان بازدید بیشتری را به دست آورید لازم است تا حتماً در رابطه با این شبکه اجتماعی اطلاعات کاملی داشته باشید. بنابراین قبل از هر کار دیگری پیشنهاد می ‌دهیم تا با تنها چند سرچ در گوگل یا مطالعه مقاله های موجود در سایت برتر رایانه شناخت بیشتری در رابطه با شبکه اجتماعی یوتیوب و سایر شبکه ‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، تلگرام و واتس اپ به دست آورید و به این صورت میزان دنبال کنندگان خود را افزایش دهید.