افزایش فالوور با استوری اینستاگرام

increase-follower-with-instagram-story-pic-1

استوری اینستاگرام قابلیتی بود که باعث تغییر بسیار ویژه‌ای در این فضا شد. به این صورت افراد می توانستند تا از تمامی کارهای روزانه شان عکس و ویدیو هایی را تهیه کرده و آن را در استوری به اشتراک بگذارند. امروزه اکثر کاربران اینستاگرام ابتدا به سراغ استوری ها می‌روند و آن‌ها را چک می‌کنند. به همین علت پست اینستاگرام از اهمیت کمتری برخوردار است. با توجه به این مسئله در صورتی که شما صاحب یک کسب و کار در اینستاگرام باشید و در این فضا به کسب درآمد بپردازید بهتر است تا نکاتی را رعایت کرده و به این ترتیب فالوور های خود را افزایش دهید. در ادامه این مطلب راهکارهایی برای افزایش فالوور با استوری اینستاگرام ارائه می‌شود که می‌توانید با به کارگیری آن‌ها دنبال کنندگان خود را چندین برابر کنید. لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام

نکاتی برای افزایش فالوور با استوری اینستاگرام

اینگیجمنت استوری

برای افزایش فالوور با استوری اینستاگرام بهتر است تا تاثیر گذاری استوری هایتان بیشتر باشد. در واقع هر چه افراد استوری های شما را بیشتر ببینند، آن ها را ریپلای کنند، سوالات پرسیده شده را جواب بدهند و… باعث می شود تا اینگیجمنت استوری شما افزایش یابد و به این طریق استوری هایتان در اکسپلور اینستاگرام قرار می گیرد. علاوه بر آن می توانید از استوری در جهت افزایش بازدید پست هایتان نیز استفاده کنید. با توجه به اینکه استوری بیشتر از پست مورد توجه قرار می‌ گیرد می توانید قبل از پست گذاشتن اعلام کنید که امروز قرار است در رابطه با موضوعی پستی را شیر کنید. به این طریق بازدید پست های شما نیز افزایش یافته و وارد اکسپلور خواهید شد.

افزایش فالوور با استوری اینستاگرام - اینگیجمنت استوری

استفاده از لینک در استوری

ممکن است شما وب سایتی را برای فروش محصولات خود ایجاد کرده باشید. بنابراین می توانید لینک سایت را در استوریتان قرار دهید و یا در صورتی که مطالبی را در این فضا به اشتراک می گذارید می ‌توانید لینک آن را در استوری قرار داده تا مخاطبان بتوانند بقیه آن را در سایت مورد نظر بخوانند. در کنار آن امکان قرار دادن لینک آی جی تی وی نیز در استوری وجود دارد. به این صورت می توانید میزان بازدید از سایت و آجی تی وی های خود را افزایش داده و درآمد بیشتری به دست آورید. البته در این مورد نکته ای وجود دارد و آن هم این است که قابلیت قرار دادن لینک در استوری تنها برای پیج هایی که بیشتر از ده هزار فالوور دارند فعال است.

افزایش فالوور با استوری اینستاگرام - قرار دادن لینک در استوری

بیشتر بخوانید: نحوه برگزاری مسابقه اینستاگرامی موفق

راهکارهای مهم برای افزایش فالوور با استوری اینستاگرام

طراحی استوری طبق سایز آن

برای افزایش فالوور با استوری اینستاگرام بهتر است تا استوری های جذابی را ایجاد کنید. برای این کار لازم است تا آن ها را مطابق با سایز استوری که ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسل است طراحی کنید. در صورتی که بنرهایی را برای استوری خود طراحی کنید مطمئناً تاثیر بیشتری خواهد داشت. علاوه بر آن در صورتی که علاقه مند به اشتراک گذاری ویدیو در استوری های خود هستید بهتر است تا بدانید که هر ویدیو در استوری به صورت ۱۵ ثانیه است و می‌توانید برای ادیت ویدیو ها از برنامه Story Split استفاده کنید.

افزایش فالوور با استوری اینستاگرام - سایز استوری

از قابلیت های استوری استفاده کنید

استوری اینستاگرام قابلیت های زیادی را برای شما ارائه داده است که از آن ها می ‌توان به گیف، منشن و تگ اشاره کرد. شما می‌ توانید از استیکر هایی که در این فضا وجود دارد در مناسبت ‌های مختلف استفاده کرده و به این صورت در اکسپلور دیده شوید. علاوه بر آن در صورتی که به مکانی می روید بهتر است تا لوکیشن آن را ثبت نمایید و همچنین پرسیدن سوال، نظرسنجی، شمارش معکوس، آزمون و سایر امکانات نیز باعث خواهند شد به میزان بیشتری دیده شوید.

افزایش فالوور با استوری اینستاگرام - امکانات استوری

در روز چه تعداد استوری به اشتراک بگذاریم؟

اگر علاقه مندید تا فالوور هایتان شما را فراموش نکنند، بهتر است تا هر روز استوری ‌هایی را به اشتراک بگذارید. تعداد استوری چندان مهم نیست و البته هر چه بیشتر باشد بهتر است. به طور معمول سعی کنید که روزانه حداقل ۳ تا ۵ استوری را به اشتراک بگذارید و در صورتی که این تعداد بیشتر شود مطمئنا تاثیر بهتری خواهد داشت.

بیشتر بخوانید: نحوه ساخت حساب Creator Account در اینستاگرام

دیگر راهکار های افزایش فالوور با استوری اینستاگرام

محتوای استوری ها

محتوای استوری های شما نقش تعیین‌کننده‌ای در افزایش فالوور با استوری اینستاگرام دارد. بهتر است تا از لحظه لحظه زندگیتان عکس هایی را به اشتراک نگذارید و در این فضا به هیچ عنوان خشک و رسمی نباشید، چرا که این روند برای مخاطبان جذاب نیست. با توجه به اینکه کلمه استوری به معنای داستان است هر چه استوری های تان داستانی تر و مرتبط به یکدیگر باشد باعث خواهد شد تا افراد بیشتری آنها را دنبال کنند. بنابراین در نظر داشته باشید که محتوای استوری از هر چیز دیگری با اهمیت تر است.

هایلایت استوری

هنگامی که شما با رعایت نکات بالا استوری هایی را با دیگران به اشتراک گذاشتید مخاطبان تا ۲۴ ساعت می توانند از آنها دیدن کنند. اما گاهی پیش می آید که علاقه مندید تا استوری ها برای مدت زمان دلخواه در صفحه شما قرار گیرند، برای این کار می توانید از هایلایت استوری استفاده کنید. در واقع می‌توان گفت که هایلایت استوری ویترین پیج شما خواهد بود و نقش تعیین کننده ای در افزایش فالوور هایتان دارد. بنابراین سعی کنید تا کاور مناسبی را برای هایلایت ها استفاده کرده و نام های جذابی را برایشان انتخاب کنید. علاوه بر آن سعی کنید تا تنها استوری هایی را هایلایت کنید که محتوای جذابی داشته باشند.

افزایش فالوور با استوری اینستاگرام - هایلایت استوری

بیشتر بخوانید: همه چیز در رابطه با بیزینس اکانت اینستاگرام

استفاده از فیلتر خاص و جذاب

ممکن است در استوری دیگران فیلترهای جذابی را دیده باشید که باعث افزایش جلوه استوری ‌های آنها شده باشد. شما نیز می توانید این فیلترها را داشته باشید. کافیست روی نام فیلتر که در پایین اسم فرد قرار گرفته ضربه بزنید و آن را بین فیلترهای خود سیو کنید و در هنگام استوری گذاشتن از آن استفاده نمایید.