چگونگی ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام

how-to-store-and-download-highlight-story-on-instagram-pc-bartaar

قابلیت های جذابی که با هر بار آپدیت نمودن اینستاگرام به آن افزوده می شود موجب شده است که کاربر پسند تر و محبوب تر شود . یکی از این قابلیت ها افزودن هایلایت به استوری اینستاگرام که قابلیت ذخیره سازی استوری های مورد علاقه تان را می دهد . با استفاده از این قابلیت T استوری هایی که به انتشار گذاشته و هم چنین استوری های هایلایت شده را دانلود و ذخیره نمایید . اما چگونه می توانید این استوری ها را در گوشی خود دانلود و ذخیره کنید ؟ در این مقاله از تیم رایانه به شما چگونگی ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم .

دانلود مستقیم روش اول جهت ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام

با استفاده از روش دانلود مستقیم می توانید وارد بخش هایلایت های اینستاگرام شوید و با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

وارد پیچ شخصی خود در اینستاگرام شوید .

بر روی استوری هایلایت شده جهت نمایش ضربه بزنید .

حالا عبارت seen by در گوشه سمت چپ صفحه را باز نمایید .

در صفحه باز شده آمار بازدید از استوری تان را می توانید مشاهده کنید .

همانطور که مشاهده می کنید چهار آیکون در قسمت سمت راست وجود دارد که برای دانلود و ذخیره بر روی فلشی که به سمت پایین قرار دارد ضربه بزنید .

دانلود مستقیم روش اول جهت ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام

در نهایت استوری برایتان دانلود و ذخیره می شود .

استفاده از آرشیو استوری ها روش دوم جهت ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام

با استفاده از آرشیو استوری شما می توانید تمامی استوری هایتان را دانلود و بر اساس تاریخ مرتب نمایید و بتوانید در هر زمان به آن دسترسی داشته باشید برای اینکار با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

وارد پروفایل اینستاگرامتان خود شوید .

بر روی علامت شبیه به ساعت ضربه بزنید .

در قسمت Stories Archive  استوری مورد نظرتان را باز کرده و بر روی علامت سه نقطه یا More تب نمایید .

در کارد باز شده بر روی Save Photo تب کنید تا استوری مورد نظرتان ذخیره شود .

نحوه ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام پیج دوستان

از طریق ترفند های مختلف می توانید علاوه بر دانلود و ذخیره هایلات استوری اینستاگرام پیج خود هایلایت استوری دوستان و افرادی که علاقه مند به ذخیره و دانلود استوری شان هستید را نیز انجام دهید . برای این کار نرم افزاری وجود ندارد اما از طریق وب سایت Zasasa می توانید لینک پیج خود را بعد از ئارد نمودن سایت اصلی اینستاگرام وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه دانلود بزنید .

به طور مثال در قسمت Example بر روی لینک بزنید تا بالای کادر نمایش داده شود .

سپس نام وارد شده را پاک نمایید و به جای آن نام اکانت پیجی که می خواهید استوری آن را ذخیره نمایید تایپ کنید . ( www.instagram.com/pcbartar ) مانند تصویر زیر :

نحوه ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام پیج دوستان

در صورتی که از طریق مرورگر کامپیوتر وارد شده اید با نمایش تصاویر استوری های مورد نظر بر روی عکس راست کلیک کرده و گزینه Save Image as را بزنید .

استفاده از آرشیو استوری ها روش دوم جهت ذخیره و دانلود هایلایت استوری در اینستاگرام

در صورتی که از طریق مرورگر موبایل وارد وب سایت شده اید بر روی عکس نگه دارید و در گزینه های باز شده Download the Image را بزنید تا عکس مورد نظرتان دانلود شود .

شما با موفقیت توانسته اید با استفاده از مقاله آموزشی ارائه شده از کمک رایانه هایلایت استوری در اینستاگرام خود و دیگران را دانلود و ذخیره نمایید .