نحوه دریافت اینترنت رایگان همراه اول ایرانسل و رایتل

how-to-receive-free-internet-mobile-hamrahe-aval-irancell-and-rightel-pic-1

بسیاری از کاربران اپراتور های مختلف به دنبال راهکاری برای دریافت اینترنت رایگان هستند. خوشبختانه بسیاری از اپراتور ها برای جلب رضایت مشتریان راهکار هایی را ارائه می دهند که می توانید از آن ها استفاده کرده و بسته های اینترنت را به صورت رایگان تهیه کنید. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا تمامی روش هایی که برای انجام این کار وجود دارد را به شما عزیزان آموزش دهیم. توجه نمایید که تمامی روش های زیر تست شده هستند و در تاریخ نگارش این مطلب قابل استفاده می باشند. در صورتی که روش های جدیدی برای دریافت اینترنت به صورت رایگان ارائه شود حتما مطلب آپدیت خواهد شد.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید بسته اینترنت همراه اول و ایرانسل

دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل

اینترنت رایگان ایرانسل

نصب نرم افزار ایرانسل من

برای دریافت اینترنت رایگان از ایرانسل می توانید نرم افزار ایرانسل من را دانلود کرده و روی گوشی موبایل خود نصب کنید. پس از نصب این اپلیکیشن یک گیگابایت اینترنت به صورت رایگان برای خط ایرانسلی شما فعال می شود. این طرح تنها یکبار قابل فعال سازی است و برای فعال سازی مجدد آن لازم است تا از خط ایرانسلی دیگری استفاده کنید.

ثبت نام در ایرانسل من در نسخه تحت وب

در صورتی که ثبت نام خود را در ایرانسل من از طریق نسخه تحت وب آن انجام دهید ۵۰ گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان برای خط شما فعال خواهد شد. بنابراین تمامی کاربران اندروید و آیفون که از خط ایرانسل استفاده می‌ کنند می ‌توانند از این راهکار برای دریافت بسته اینترنتی به صورت رایگان استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: روش های لغو سرویس های پیامکی و پولی همراه اول، ایرانسل و رایتل

دریافت اینترنت با ورود مجدد به ایرانسل من

پس از آنکه هدیه اینترنتی خود را با ثبت نام در اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کردید در صورتی که بین ۳۰ تا ۹۰ روز به این اپلیکیشن وارد نشوید پس از ورود مجدداً یک گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان و همچنین ۱۰۰ دقیقه مکالمه درون شبکه به خط شما اختصاص پیدا می کند. در صورتی که زمان ورود شما از ۹۰ روز گذشته باشد تنها هدیه یک گیگابایت اینترنت را دریافت خواهید کرد. همچنین افرادی که با گذشت ۹۰ روز و در روز جمعه وارد اپلیکیشن ایرانسل من شوند اینترنت ۳ گیگابایت یک روزه دریافت می کنند.

معرفی اپلیکیشن ایرانسل من به دیگران

از دیگر راهکارهایی که می توانید با استفاده از آن اینترنت ایرانسلی رایگان دریافت کنید معرفی اپلیکیشن ایرانسل من به دوستانتان می باشد. در واقع هر فردی که با کد معرف شما وارد اپلیکیشن ایرانسل من شود باعث خواهد شد تا یک بسته اینترنتی ۵۰ گیگابایت رایگان یک روزه برای خط شما فعال شود.

دریافت اینترنت رایگان همراه اول و رایتل

دریافت اینترنت همراه اول به صورت رایگان

اینترنت رایگان همراه اول

نصب اپلیکیشن همراه من

در صورتی که اپلیکیشن همراه من را دانلود کرده و روی گوشی موبایل خود نصب کنید یک گیگابایت اینترنت رایگان برای خط شما فعال خواهد شد.

استفاده از طرح دوشنبه سوری

در طرح دوشنبه سوری همراه اول امکان دریافت اینترنت به صورت رایگان و تا ۱۰۰ گیگابایت وجود دارد. این طرح در دوشنبه های آخر هر ماه قابل استفاده می باشد و برای دریافت اینترنت می توانید کد دستوری #۶۴*۱۰۰* را شماره گیری کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین بسته های اینترنتی کدامند ؟ | مخصوص مشترکین همراه اول ، ایرانسل و رایتل

دریافت اینترنت با معرفی دوستان

اگر در اطراف شما فردی از اینترنت یوسیم یا نسل ۴ استفاده نمی کند در صورتی که سیم کارت خود را به ۴G ارتقا دهد و سپس کد دستوری #۱*۳۴۳*۱۰* را شماره گیری کند و شما را به عنوان معرف معرفی نماید، ۵ گیگابایت اینترنت یک ماهه رایگان برایتان فعال خواهد شد.

اینترنت همراهی

شما می توانید با شماره گیری #۱۰۰۰* در اولین ورود اینترنت همراهی رایگان و یا با قیمت بسیار پایین دریافت کنید.

دریافت اینترنت به صورت رایگان از رایتل

اینترنت رایگان رایتل

نصب اپلیکیشن رایتل من

در صورتی که اپلیکیشن رایتل من را نصب کنید یک گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان برای شما فعال خواهد شد. این اینترنت به صورت بین المللی می باشد.

شرکت در طرح جمعه های رایتلی

علاوه بر آن پس از نصب اپلیکیشن رایتل من می ‌توانید در جمعه های رایتلی شرکت کرده و جوایز متنوعی که شامل اینترنت یک روزه رایگان می‌ شوند را نیز دریافت کنید.

خرید سیم کارت تامین اجتماعی

اگر سیم کارت تامین اجتماعی رایتل را خریداری کنید. پس از تهیه بسته های اینترنتی مشخص ۲ گیگابایت اینترنت یک ماهه رایگان برای خط شما فعال خواهد شد. این اینترنت تا یک سال اعتبار دارد.

۱۰ گیگ اینترنت رایگان همراه اول

در جدیدترین طرح همراهی همراه اول می توانید با آپدیت کردن اپلیکیشن همراه من ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان دریافت کنید. توجه داشته باشید که این اینترنت به صورت سه روزه است و پس از گذشت مدت زمانی تعیین شده دیگر قابل استفاده نخواهد بود. برای فعال سازی اینترنت هدیه ابتدا اپلیکیشن همراه من را به طور کامل در گوشی موبایل خود حذف کنید و سپس نسخه جدید آن را از طریق Google Play دانلود نمایید. پس از آن با مطالعه اسلاید های موجود روی دکمه “بعدی” کلیک کنید تا به مرحله “پایان” برسید.

سپس در صفحه جدید شماره موبایل همراه اول خود را وارد کرده و بر روی دکمه “دریافت کد فعالسازی” تپ نمایید.

به این صورت کدی برای شما ارسال خواهد شد و با وارد کردن کد به صفحه جدید وارد می شوید.

در صورتی که کد معرف دارید در کادر مربوطه وارد کرده و در غیر این صورت گزینه “معرف ندارم، ورود به برنامه” را انتخاب کنید.

در مرحله جدید شما می توانید برای افزایش امنیت اطلاعات خود ورود با اثر انگشت و رمز را فعال کنید یا با انتخاب دکمه “فعلاً نه!” به مرحله بعد بروید.

حال وارد فضای برنامه خواهید شد و برای دریافت اینترنت کافیست تا روی گزینه “حالت پیشرفته” ضربه بزنید.

اینترنت رایگان 10 گیگابایتی

پس از آن روی “طرح ‌های تشویقی” تپ کنید.

اینترنت رایگان همراه اول سه روزه

سپس در منوی هدیه همراهی “فعال سازی” را انتخاب نمایید.

اینترنت رایگان طرح همراه من

به این صورت پیام “درخواست با موفقیت ثبت و نتیجه از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد” برای شما نمایش داده شده و با گذشت مدت زمان کوتاهی اینترنت ۱۰ گیگابایتی فعال می شود.

اینترنت رایگان همراهی همراه اول