نحوه قرار دادن چند لینک در یک لینک برای شبکه های اجتماعی

how-to-put-multiple-links-in-a-link-for-social-networks-pic-6

بسیاری از مشاغل برای گسترش فعالیت کاری خود و افزایش فروش از شبکه ‌های اجتماعی برای جذب مخاطبین و در نهایت فروش بیشتر کمک می ‌گیرند. اپلیکیشن اینستاگرام جزء محبوب ترین و پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی به شمار می رود که در حال حاضر مشاغل زیادی در آن فعالیت دارند. صاحبان صفحات اینستاگرامی گاهی اوقات راه‌ های ارتباطی بیشتری را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد که عمدتاً به صورت لینک در صفحه پروفایل می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید. اگر قصد دارید لینک صفحات مجازی ، سایت ها و… را از طریق یک لینک و یک صفحه در اختیار فالور های خود قرار دهید می توانید از سرویس های تبدیل چند لینک به یک لینک استفاده کنید و یک کارت مجازی ایجاد نمایید. در ادامه با آموزش نحوه قرار دادن چند لینک در یک لینک همچنان همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش روش های قرار دادن لینک در فایل اکسل

روش های قرار دادن چند لینک در یک لینک برای اینستاگرام

زیلینک: به منظور قرار دادن چند لینک در یک لینک برای اینستاگرام ، می توانید از زیلینک استفاده کنید. برای استفاده از این روش کافیست وارد صفحه اصلی این سایت شوید و روی بخش ثبت نام و ساخت رایگان زیلینک بزنید.

معرفی دو سرویس دیگر برای قرار دادن چند لینک در یک لینک

با این کار صفحه برای شما باز می شود که باید اطلاعات مورد نظر را در فیلد ‌های مربوطه وارد کنید و بعد از اینکه تمامی موارد ستاره دار پر شد روی دکمه ثبت نام بزنید.

معرفی چند سرویس دیگر برای قرار دادن چند لینک در یک لینک

در مرحله بعد روی دکمه ساخت اولین زیلینک کلیک کنید و بعد از باز شدن صفحه جدید اطلاعات لازم و ستاره دار را وارد نمایید و روی ذخیره بزنید.

در ادامه بعد از خواندن توضیحات هر بخش روی دکمه متوجه شدم و تایید کلیک کنید.

سپس افزودن بلوک جدید را انتخاب کنید. بعد از انجام این کار در صفحه باز شده می توانید بخش مربوط به اطلاعات دلخواه خود را انتخاب و سپس وارد نمایید.

آموزش نحوه قرار دادن چند لینک در یک لینک برای شبکه های اجتماعی

بعد از ذخیره اطلاعات ، پوسته و ظاهر لینک چندتایی خود را انتخاب نمایید.

روش های قرار دادن چند لینک در یک لینک برای اینستاگرام

برای منتشر کردن آن نیز باید روی دکمه منتشر کردن زیلینک بزنید. با این کار می ‌توانید لینک خود را در کادر ببینید و آن را کپی کنید.

یک لینک: همچنین برای قرار دادن چند لینک در بیو اینستاگرام امکان استفاده از یک لینک نیز استفاده نمایید. به این منظور بعد از ورود به سایت روی دکمه رایگان بسازید کلیک کنید. سپس بعد از وارد کردن اطلاعات یا از طریق اکانت گوگل ثبت نام کنید. در مرحله بعد لینک خود را به شکل دلخواه بچینید و اطلاعات مورد نظر را وارد نمایید. در نهایت آن را ذخیره کنید و لینک را به اشتراک بگذارید.

بیشتر بدانید: روش تغییر آدرس صفحه پروفایل در لینکدین

نحوه قرار دادن چند لینک در یک لینک

مای آفیشال: برای استفاده از این روش برای قرار دادن چند لینک در یک لینک وارد سایت مای آفیشال شوید و روی دکمه صفحه خودت را رایگان بساز بزنید. در ادامه اطلاعات را وارد نمایید و روی ساختن بزنید.

سپس روی ساخت پروژه جدید کلیک کنید و بعد از وارد کردن نام ، روی ساختن کلیک کنید.

لینک جدید را انتخاب کنید و گزینه ساخت بیو را بزنید. در انتها اطلاعات و تنظیمات لینک خود را وارد نمایید و روی بروز رسانی کلیک نمایید.

نحوه قرار دادن چند لینک در یک لینک

لینک پک: برای ساخت لینک در اینستاگرام وارد سایت لینک پک شوید. روی لینک پک خود را ایجاد کنید ، بزنید. سپس برای استفاده از این سرویس اکانت خود را بسازید و یا با اکانت اینستا یا گوگل خود وارد شوید.

در مرحله بعد اطلاعات مورد نظر خود را وارد نمایید و لینک را شخصی سازی کنید. در انتها آن را ذخیره نمایید و لینک نهایی را در بیو خود اشتراک بگذارید.

Linktree: سرویس دیگری که به این منظور می توانید از آن استفاده نمایید Linktree می باشد. استفاده از این سایت بسیار راحت است و به راحتی نتیجه خوبی از آن دریافت خواهید کرد. همچنین علاوه بر اینکه از هر لینکی در آن می‌ توانید استفاده کنید ، تعداد لینک ها نیز نامحدود است. البته بخش رایگان آن محدودیت ‌هایی مانند کم بودن تعداد تم‌ ها ، استفاده از ۵ لینک در یک لینک و عدم امکان قرار دادن لینک ویدیو دارد. در نتیجه ، برای استفاده از تمامی قابلیت ‌های آن باید نسخه اشتراکی را تهیه نمایید.

ContactInBio: پلتفرم دیگری که می توانید از آن برای گذاشتن چند لینک در یک لینک مورد استفاده قرار دهید ContactInBio می باشد. امکان استفاده از دسته بندی های مختلف نیز وجود دارد. البته برای استفاده از تمامی قابلیت های آن باید نسخه اشتراکی را خریداری کنید.

بیشتر بدانید: قرار دادن لینک در پست ، استوری و بیو اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

معرفی دو سرویس دیگر برای قرار دادن چند لینک در یک لینک

Omnilink: برای استفاده از امکانات این سرویس و قرار دادن چند لینک در یک لینک باید ابتدا ثبت نام کنید و قابلیت استفاده از آن در گوشی و کامپیوتر نیز وجود دارد. به علاوه می توانید آمار های مختلفی در آن مشاهده کنید و از تم ها برای زیبا سازی آن کمک بگیرید.

Lynxin.bio: این سرویس هم نسخه رایگان و هم نسخه پولی دارد که می توانید برای استفاده از تمام قابلیت های آن مانند Shopify Integration نسخه ویژه را تهیه نمایید. همچنین می توانید به مدت سه ماه از گوگل آنالیتیکس استفاده نمایید.