نحوه نصب اسنپ چت روی کامپیوتر

how-to-install-snap-chat-on-a-computer-pic-1

اسنپ چت یکی از برنامه های محبوب در میان کاربران است چرا که با استفاده از آن می توان افکت های بسیار جذاب و فوق العاده ای را روی چهره ایجاد کرد. همچنین این برنامه به علت پیام های محو شونده اش مورد توجه بسیاری از افراد در سر تا سر جهان قرار گرفته است. بسیاری از کاربران این اپلیکیشن را روی موبایل خود نصب می نمایند اما شما می ‌توانید با نصب اسنپ چت روی رایانه از امکانات آن در سیستم کامپیوتر خود نیز استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم تا نحوه نصب اسنپ چت روی کامپیوتر را به شما عزیزان آموزش دهیم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش عوض کردن یوزرنیم در اسنپ چت

آموزش دانلود و نصب اسنپ چت روی کامپیوتر

نصب اسنپ چت روی کامپیوتر به وسیله شبیه ساز امکان پذیر است. در گذشته کاربران از شبیه ساز BlueStacks استفاده می کردند اما مدتی است که با استفاده از این شبیه ساز امکان نصب اسنپ چت روی ویندوز وجود ندارد و به همین علت شبیه ساز های جدیدی عرضه شده اند که از آن ها می توان به شبیه ساز اندی اشاره نمود. البته گزارش هایی وجود دارد که این این شبیه ساز ماینر بیت کوین را روی سیستم شما نصب می کند و استفاده از آن مطمئن نخواهد بود. در صورتی که نیاز ضروری به نصب اسنپ چت دارید این شبیه ساز را استفاده نمایید و توصیه می شود که بعد از استفاده آن را از روی سیستم پاک کنید.

نصب اسنپ چت روی کامپیوتر - شبیه ساز اندی

مرحله ۱: ابتدا نرم افزار را دانلود  نمایید و آن را روی سیستم خود نصب کنید.

مرحله ۲: حال برنامه Play store را باز کنید و وارد حساب Google خود شوید.

مرحله ۳: برنامه اسنپ چت را از پلی استور دانلود کنید و آن را نصب نمایید.

نصب اسنپ چت روی کامپیوتر - استفاده از شبیه ساز

مرحله ۴: به این ترتیب می توانید به راحتی وارد اسنپ چت شده و از آن در سیستم کامپیوتری خود استفاده نمایید. البته توجه داشته باشید که نمی توان از دوربین این برنامه در رایانه استفاده نمود.

بیشتر بخوانید: ذخیره سازی عکس و فیلم در برنامه اسنپ چت گوشی

روش نصب اسنپ چت روی کامپیوتر در مک

برای نصب اسنپ چت روی کامپیوتر در مک می توان حسابی در گوگل پلی ایجاد کرد و با طی کردن مراحل زیر اسنپ چت را روی مک نصب نمود.

مرحله ۱: ابتدا Preferences System را در مک باز کنید و گزینه Security and privacy را انتخاب نمایید.

مرحله ۲: حالا وارد قسمت General شوید و گزینه ی Allow apps downloaded from App Store and identified developers را انتخاب کنید تا بتوانید شبیه ساز را روی سیستم خود نصب نمایید.

مرحله ۳: شبیه ساز اندروید را دانلود و نصب کنید تا به این ترتیب با شبیه سازی اندروید در مک بتوانید برنامه هایی را که برای اندروید در نظر گرفته شده را در مک نصب نمایید.

مرحله ۴: وارد شبیه ساز شوید و سپس به حساب گوگل رفته و اسنپ چت را دانلود کنید و از آن استفاده نمایید. توجه داشته باشید که شما می توانید شبیه ساز اندی را دانلود کنید یا از دیگر شبیه ساز ها استفاده کنید.

از همراهی شما سپاس گزاریم و امیدواریم این مقاله مورد پسند شما بوده باشد.

بیشتر بخوانید: تلگرام دسکتاپ | آموزش تلگرام