طریقه دریافت تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام - نحوه فعال سازی

در شبکه های اجتماعی مختلف کاربران می ‌توانند تیک آبی دریافت کرده و به این طریق اکانت خود را به صورت رسمی درآورند. در شبکه اجتماعی اینستاگرام شرایط سختی برای دریافت تیک آبی وجود دارد و تنها افراد مشهور یا سازمان های معتبر می ‌توانند تیک آبی دریافت کنند و به این طریق اکانت اصلی خود را از اکانت های فیک مشخص نمایند. برای دریافت این تیک لازم نیست هزینه بالایی را به مسئولان امنیت پیج بپردازید و می توانید این کار را خودتان به راحتی انجام دهید. در واقع با در اختیار قرار دادن اطلاعات حسابتان به دیگران تنها امنیت آن را کاهش می دهید و افراد مدعی مراحلی که در قسمت پایین شرح داده می شود را انجام می دهند و اینستاگرام هیچ تفاوتی در این زمینه قائل نمی شود. در ادامه این مطلب آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام ارائه می‌شود که امیدواریم مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: لایو چهار نفره در اینستاگرام با قابلیت Live Room

شرایط لازم برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

در صورتی که قصد دارید تا درخواست تیک آبی اینستاگرام را ارسال کنید لازم است تا شرایط خاصی را داشته باشید. در واقع اینستاگرام شرایط سختی را برای این کار در نظر گرفته و در صورتی که دارای این شرایط نباشید درخواست شما رد خواهد شد. این شرایط به شرح زیر می باشند:

اولین مسئله ‌ای که در هنگام دریافت تیک آبی لازم است به آن توجه داشته باشید این است که اکانت شما باید کاملاً معتبر باشد و در صورتی که جزء اکانت های زرد اینستاگرام باشید نمی توانید این تیک را دریافت کنید. البته اکانت هایی که دارای فن پیج هستند شرایط موجه ای برای دریافت تیک آبی دارند.

بیشتر بخوانید: اشتراک گذاری استوری دیگران در اینستاگرام

شرط دوم این است که اکانت شما کاملاً منحصر به فرد باشد. در واقع این اکانت باید کاملاً متعلق به شما و یا کسب و کار مشخص و برندتان باشد.

بعد از آن لازم است تا تمامی اطلاعات بیوگرافی خود را به صورت کامل پر کنید. این اطلاعات شامل نام، تصویر پروفایل و… هستند. علاوه بر آن لازم است تا حداقل یک پست به اشتراک گذاشته باشید.

چهارمین شرط لازم هم این است که اکانت شما توسط دیگر کاربران جست و جو شده و فعالیت متعادلی در اینستاگرام داشته باشد.

در صورتی که شرایط بالا را کامل کردید می توانید برای دریافت تیک آبی اقدام کنید. در اینستاگرام نسبت به سایر شبکه‌ های اجتماعی شرایط نسبتاً سخت تری برای دریافت تیک وجود دارد که لازم است تا تمامی آن ها را داشته باشید. همچنین در این شبکه اجتماعی برای رسمی کردن اکانت اینستاگرام تان لازم است تا اطلاعاتی مانند تصویر پاسپورت، گواهینامه یا مدرکی که اطلاعات هویتی شما را نشان دهد برای اینستاگرام بفرستید.

مراحل گرفتن تیک آبی اینستاگرام

برای اینکه تیک آبی اینستاگرام یا Verified Badge را دریافت کنید ابتدا وارد این شبکه اجتماعی و اکانت خود شوید و سپس مراحل زیر را دنبال نمایید:

در قسمت پروفایل خود روی آیکون همبرگر ضربه بزنید و از قسمت پایین تنظیمات یا Settings را انتخاب کنید.

تیک آبی اینستاگرام روش های فعال کردن

سپس روی Account تپ نمایید.

تیک آبی اینستاگرام - مراحل فعال کردن

در میان گزینه های موجود Request Verification را پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید.

به این صورت وارد صفحه ای خواهید شد که لازم است تا اطلاعاتی را در آن پر کنید.

در کادر اول Username یا آی دی شما نمایش داده می شود که لازم است تا بررسی کنید که این همان آی دی مورد نظر برای گرفتن تیک آبی و رسمی کردن اکانت است یا خیر؟

سپس در کادر دوم با عنوان Full Name لازم است تا نام کامل خود را وارد نمایید. در نظر داشته باشید که نام شما باید مطابق با نام موجود در گواهینامه یا پاسپورت تان باشد.

بیشتر بخوانید: روش های دانستن تاریخ ساخت اکانت اینستاگرام خود و دیگران

حال گزینه Choose File را انتخاب کنید و یکی از تصاویر شناسنامه، گذرنامه یا گواهینامه خود را برای اینستاگرام ارسال نمایید. در نظر داشته باشید که برای ایرانیان تنها پاسپورت آنها مورد قبول قرار می گیرد.

در انتها روی Send ضربه بزنید و چند روزی برای دریافت نتیجه صبر کنید.

فعال کردن تیک آبی در اینستاگرام

بعد از آن پیغامی برای شما ارسال می شود که حاوی تایید یا رد درخواست تان می باشد. در صورتی که شرایط لازم را داشته و تعداد فالوور های بالایی هم داشته باشید احتمال تایید درخواست تان افزایش می یابد اما در صورتیکه برند تجاری معتبر ندارید، شخصیت مشهور و معروفی نیستید و در اینستاگرام نیز فعالیت کمی دارید احتمالاً درخواست شما رد خواهد شد.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *