نحوه رفع مشکل عدم کار کردن Add Yours در اینستاگرام

how-to-fix-the-problem-of-not-working-add-yours-on-instagram-pic1

اینستاگرام که یکی از محبوب ترین برنامه های موجود برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم میباشد سعی دارد به وسیله آپدیت های جدید قابلیت های متنوعی را برای کاربران خود ایجاد کند. یکی از آپشن های جدید در این برنامه که توانسته است مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد استیکر Add Yours می باشد. این قابلیت جدید از کاربران میخواهد که در موضوع های متنوع و خاص مانند کوهنورد، آشپزی و… شرکت کنند و آن ها را در استوری خود قرار دهند اما امکان دارد که برخی از کاربران نتوانند از این آپشن جدید استفاده کنند. از این رو در این مطلب از برتر رایانه به نحوه رفع مشکل عدم کار کردن Add Yours در اینستاگرام خواهیم پرداخت.

مقاله پیشنهادی : شیوه های حل مشکل سفید شدن صفحه اینستاگرام

رفع مشکل عدم کار کردن Add Yours در اینستاگرام به علت محدودیت های منطقه جغرافیایی

در برخی از مناطق جغرافیایی قابلیت های جدید اینستاگرام دارای محدودیت های خاصی می باشد. این بدان معنی است که بعضی از این قابلیت ها در برخی از کشورها فعال نمی باشد و کاربران قادر نخواهند بود از این آپشن ها استفاده کنند. اگر کار نکردن قابلیت Add Yours در اینستاگرام به دلیل غیرفعال بودن آن در کشور شما می باشد باید این قابلیت در تلفن های همراه سایر دوستان و آشنایان نیز دچار مشکل شود.

به منظور پیگیری وجود مشکل می توانید این قابلیت را در دیگر گوشی ها مورد بررسی قرار دهید. اگر این فعالیت به دلیل کار نکردن در منطقه جغرافیایی شما می باشد کاری نمی توانید انجام دهید و باید صبر کنید تا برنامه اینستاگرام این آپشن را اضافه نماید.

چنانچه با بررسی سایر دستگاه ها متوجه شدید که علت مشکل کار نکردن از دستگاه شما می باشد روش های رفع مشکل عدم کار کردن Add Yours در اینستاگرام را دنبال کنید.

بروز مشکل در سرور های اینستاگرام و کار نکردن Add Yours

پس از بررسی فعال بودن این قابلیت در کشور شما در ابتدا باید سرور های اینستاگرام را چک کنید. در برخی از موارد علت کار نکردن این قابلیت در اینستاگرام می تواند خرابی سرورهای برنامه باشد و ارتباطی به تلفن همراه شما ندارد. اگر پس از بررسی متوجه شدید که مشکل از سرور های اینستاگرام می باشد کاری نمی توانید بکنید و باید صبر کنید تا خود اینستاگرام مشکل را رفع نماید.

روش های مختلفی وجود دارد که با بررسی آن ها می توانید متوجه شوید که کار نکردن این آپشن به دلیل وجود باگ در سرور های اینستاگرام است یا خیر. اولین قدم و آسان ترین راه چک کردن دستگاه های دیگر می باشد. چنانچه این مشکل از طرف سرورهای خود این برنامه باشد قابلیت در سایر دستگاه ها نیز دچار مشکل می شود.

از همین رو می توانید از طریق گوشی همراه دوستان و آشنایان خود این مشکل را مورد بررسی قرار دهید. از دیگر راه حل هایی که می توانید متوجه شوید که مشکل از سمت سرور های اینستاگرام است یا خیر مراجعه به سایت Downdetector  است.

بروز مشکل در سرور های اینستاگرام و کار نکردن Add Yours

این سایت به شما نشان می دهد که شبکه های اجتماعی فعال دارای چه وضعیتی می باشند. همچنین شما قادر هستید توسط این سایت متوجه شوید که در ۲۴ ساعته گذشته چه مقدار از کاربران با این مشکل مواجه شده اند. به منظور استفاده از این وب سایت ابتدا وارد آن شوید و در قسمت جستجو کلمه Instagram را تایپ نمایید.

اگر سرور های اینستاگرام مشکل خاصی نداشتند و همچنان دسترسی به قابلیت Add Yours وجود نداشت روش های بعدی را امتحان کنید.

ریستارت کردن گوشی به منظور رفع مشکل Add Yours

اغلب مشکلاتی که در تلفن همراه با آن مواجه می شویم مسائلی جزئی و ساده هستند که با ریستارت کردن برطرف خواهد شد. پس اگر از طریق دو روش قبلی نتوانستید مشکل این آپشن را حل کنید یکی از سریع ترین راه ها ری استارت کردن گوشی می باشد. به منظور انجام این کار دکمه پاور گوشی اندروید خود را چند ثانیه نگه دارید. سپس از منوی ایجاد شده بر روی گزینه Restart یا Reboot ضربه بزنید. اما ریستارت کردن در گوشی های آیفون تفاوت هایی دارد.

ریستارت کردن گوشی به منظور رفع مشکل Add Yours

گوشی iPhone X و مدل های جدیدتر: دکمه کنار گوشی و افزایش صدا را به طور همزمان فشار دهید تا زمانی که Slide to Power Off را بر روی صفحه گوشی مشاهده نمایید. سپس آن را به سمت راست بکشید تا گوشی خاموش شود.

مدل iPhone 8 و قدیمی تر: دکمه کناری را نگه داشته تا گزینه  Slide to Power Off را بر روی صفحه مشاهده کنید. سپس تلفن همراه خود را خاموش نمایید.

iPhone SE: دکمه پاور گوشی را نگه داشته سپس اسلاید موجود در صفحه را به سمت راست بکشید تا تلفن همراه خاموش شود.

پس از خاموش شدن تلفن همراه مجددا آن را روشن کنید و پس از روشن شدن گوشی چک کنید که مشکل Add Yours در اینستاگرام برطرف شده است یا خیر.

رفع عدم کار کردن Add Yours به وسیله تغییر دهنده آی پی

از دیگر راه حل های موجود برای برطرف کردن این قابلیت استفاده از انواع تغییر دهنده های آی پی می باشد. به منظور این کار یک برنامه تغییر دهنده آی پی را دانلود و نصب نمایید. سپس برنامه را فعال کرده و وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید. چنانچه از این طریق نیز نتوانستید این مشکل را برطرف کنید در ادامه با ما همراه باشید.

برطرف کردن مشکل Add Yours از طریق به روزرسانی

در خیلی از موارد شما با به روز رسانی کردن یک برنامه موجب می شوید که قابلیت‌ های جدیدی به برنامه اضافه شود. اما همراه با اضافه شدن قابلیت های جدید امکان دارد که برخی از باگ های برنامه برطرف شود. به همین دلیل امکان دارد مشکل کار نکردن به دلیل به روز رسانی نشدن برنامه باشد.

یکی از راه های موجود برای رفع این مشکل آپدیت کردن اینستاگرام می باشد. به منظور آپدیت کردن این برنامه در صورتی که از انواع گوشی های اندروید استفاده میکنید Google Play را در تلفن همراه خود باز کنید. سپس در قسمت سرچ کلمه Instagram را وارد کنید.

در صورتی که آپدیت برای اینستاگرام وجود داشته باشد می توانید بر روی گزینه Update ضربه بزنید.

برطرف کردن مشکل Add Yours از طریق به روزرسانی

اما اگر از گوشی های آیفون استفاده می کنید ابتدا برنامه App Store را باز کنید. سپس در قسمت سرچ آن کلمه Instagr را وارد کنید و بر روی نتیجه آن کلیک کنید.

در صفحه بعدی اگر به روز رسانی برای این برنامه وجود داشته باشد گزینه Update را مشاهده خواهید کرد. به منظور آپدیت کردن اینستاگرام کافی است که گزینه Update را انتخاب کنید تا نسخه جدید این برنامه بر روی دستگاه شما نصب شود.

رفع مشکل Add Yours از طریق استفاده نسخه وب اینستاگرام

در اغلب موارد با وجود مشکل Add Yours در برنامه اینستاگرام می توانید از دستگاه دیگر وارد حساب کاربری خود شوید یا از طریق نسخه وب اینستاگرام این کار را انجام دهید. به منظور وارد شدن به اکانت خود ابتدا وارد سایت اینستاگرام شوید. سپس نام کاربری و رمز ورود خود را وارد نمایید. در آخر نیز در صورت صحت رمز عبور می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

رفع مشکل Add Yours در اینستاگرام با تغییر اکانت به اکانت خصوصی

گاهی اوقات استفاده از استیکر Add Yours در حساب های کاربری عمومی امکان پذیر نخواهد بود. از این رو اگر دارای اکانت عمومی هستید می توانید با تغییر آن به اکانت Private این مشکل را برطرف کنید. به منظور تغییر اکانت خود به اکانت خصوصی ابتدا وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

سپس از طریق سه خط بالای صفحه که در گوشه راست قرار دارد منو موجود را باز کنید.

رفع مشکل Add Yours در اینستاگرام با تغییر اکانت به اکانت خصوصی

در منوی باز شده بر روی گزینه Setting ضربه بزنید.

گزینه Setting اینستاگرام

در تنظیمات اکانت خود گزینه Privacy را انتخاب نمایید. سپس در بخش Account Privacy قابلیت Private Account را فعال نمایید.

گزینه Privacy در اینستاگرام

قابلیت Private Account در اینستاگرام

رفع مشکل Add Yours از طریق ورود مجدد به حساب کاربری

یکی دیگر از راه حل های رفع مشکل این آپشن خارج شدن از اکانت خود و ورود مجدد به آن می باشد. به منظور این کار ابتدا از طریق سه خط بالای صفحه که در پروفایل شما قرار دارد به بخش Setting بروید. در انتهای صفحه گزینه با نام Log out وجود دارد، آن را انتخاب نمایید.

رفع مشکل Add Yours از طریق ورود مجدد به حساب کاربری

لازم به ذکر است که در این روش باید نام حساب کاربری و پسورد خود را به یاد داشته باشید. پس از خروج از حساب کاربری به صورت مجدد به وسیله وارد کردن نام اکانت و رمز عبور خود وارد حساب کاربری خود شوید.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام به منظور رفع مشکل Add Yours

اگر نتوانستید از طریق روش های ذکر شده مشکل این آپشن را حل کنید راه حل بعدی نصب مجدد برنامه اینستاگرام می باشد. به منظور این کار ابتدا برنامه موجود در گوشی خود را حذف کرده و به صورت مجدد آن را نصب کنید. به منظور انجام این کار در در گوشی با سیستم عامل اندروید ابتدا به مدت چند ثانیه انگشت خود را بر روی برنامه اینستاگرام نگه دارید. سپس صفحه جدیدی برای شما نمایان خواهد شد و از گزینه های موجود Uninstall را انتخاب نمایید.

حذف و نصب مجدد اینستاگرام به منظور رفع مشکل Add Yours

با انتخاب این گزینه برنامه شما حذف خواهد شد. سپس به راحتی می توانید برنامه اینستاگرام را از طریق برنامه گوگل پلی دانلود و نصب نمایید.