هیستوری اینستاگرام | چند روش حذف هیستوری اینستاگرام

history-of-instagram-rayaneh-top

با به روز رسانی هر باره اینستاگرام قابلیت جدیدی به این اپلیکیشن پرطرفدار اضافه می شود که امکان دارد با برخی از این قابلیت ها آشنایی کامل نداشته باشیم . در وب سایت برتر رایانه کوشیده ایم که به آموزش هریک از قابلیت های افزوده شده به این برنامه بپردازیم . هم چنین در صورت داشتن سؤالات رایانه ای و رفع مشکلات تان ، کارشناسان رایانه کمک برتر رایانه پاسخگوی مشکلات و سؤالات شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته هستند .

در این بخش می خواهیم به قابلیت هیستوری اینستاگرام و آموزش حذف هیستوری در اینستاگرام بپردازیم .

آشنایی با قابلیت هیستوری اینستاگرام

همانگونه که در کامپیوتر هرگونه اطلاعاتی که در وب سایت های مختلف جست و جو و وارد هر سایتی می شوید می توانید در هیستوری یا تاریخچه کامپیوتر قرار می گیرد و امکان ذخیره آدرس سایت و مراجعه به آن نیز وجود دارد در اینستاگرام نیز امکان مشاهده سابقه ی جست و جو هایتان و امکان حذف آن نیز وجود دارد . حالا چگونه می توانیم جست و جو های اینستاگرامی خود را پاک کنیم ؟ در ادامه با همراه باشید .

تنظیمات کامل هیستوری اینستاگرام

برای حذف کامل سرچ اینستاگرام به صورت دستی با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید .

وارد صفحه پروفایل پیج خود شوید و بر روی علامت سه خط عمودی ضربه بزنید .

وارد قسمت تنظیمات شوید .

گزینه ی Privacy and Security را لمس کنید .

بر روی گزینه Clear Search History تپ کنید .

تنظیمات کامل هیستوری اینستاگرام

پیغامی برای اطمینان از پاک کردن تاریخچه اینستاگرام ظاهر می شود که در صورت اطمینان از پاک کردن هیستوری بر روی Yes,I m sure بزنید .

خروج از حساب کاربری جهت حذف هیستوری اینستاگرام

در نهایت تمامی هیستوری ها ، تگ ها و هشتگ های در قسمت جست و جو یا سرچ اینستاگرام پاک خواهد شد .

نکته :

در صورتی که با انجام روش ذکر شده بالا تاریخچه تگ ها و هشتگ ها پاک نشده است پیشنهاد می شود که گوشی همراه خود را خاموش و دوباره روشن کنید تا مشکل رفع شود .

خروج از حساب کاربری جهت حذف هیستوری اینستاگرام

یکی دیگر از روش هایی که با آن می توان تاریخچه اینستاگرام خود را پاک نمایید Log Out یا همان خروج از حساب کاربری اینستاگرام تان است که برای این کار وارد اپلیکیشن شوید . در قسمت تنظیمات عبارت آبی رنگ Log Out  راتپ نمایید توجه داشته باشد که حساب کاربری و رمز ورود خود را فراموش نکنید  . در نهایت گوشی را ریست کنید و مجدداً وارد اکانت خود شوید ، بررسی کنید که مشکل رفع شده باشد .

پاک کردن Top Suggested برای حذف هیستوری اینستاگرام

در صورتی که با انجام روش های بالا هنوز هم پرو فایل ها ، تگ ها و هشتگ ها در  قسمت جست و جو پاک نشده است می توانید وارد قسمت سرچ یا جست و جو شوید و به صورت تکی هشتگ ها و پروفایل ها را پاک نمایید . برای این کار وارد قسمت سرچ شوید در قسمت راست هر پروفایل علامت ضربدر وجود دارد که با ضربه بر روی آن دیگر پروفایل فرد مورد نظر برایتان نمایش داده نمی شود که می توان به صورت تکی تمامی پروفایل ها را پاک نمایید .

آشنایی با قابلیت هیستوری اینستاگرام