آموزش عدم نمایش اعلان ها و پیام ها در گوشی های اندروید

hide-notifications-and-messages-on-the-phon-pc-top

جهت حفظ حریم شخصی برخی از کابران تلفن های همراه تمایل ندارند متن پیام ها و اعلان برنامه هایشان بر روی صفحه گوشی به خصوص صفحه قفل گوشی نمایش داده شود . دراین مقاله که تیم برتر رایانه ارائه داده است به آموزش مرحله به مرحله جهت عدم نمایش اعلان ها و پیام ها و نحوه ی مخفی کردن آن در گوشی های اندروید سامسونگ ، سونی و … می پردازیم .

نحو ه عدم نمایش اعلان ها و پیام ها و برنامه های گوشی روی صفحه قفل گوشی

برای آن که بتوانید اعلان ها و پیام هایی که بر روی صفحه گوشی تان می آید مخفی کنید ، جهت عدم نمایش پیام ها و اعلان ها مراحل زیر را انجام دهید :

ابتدا به قسمت تنظیمات گوشی تان بروید .

در قسمت Display  گزینه Lock screen notifications را جهت عدم نمایش اعلان ها و پیام ها از روی قسمت مربعی علامت آن را بر دارید .

در صورت نمایش تیک آن را دوباره بزنید .

نحوه عدم نمایش اعلان ها و پیام ها بر روی تلگرام در گوشی

کاربرانی که جهت ارسال پیام ، فیلم و عکس از پیام رسان تلگرام استفاده می کنند برای نمایش ندادن اعلان ها و پیام هایشان از روش زیر عمل نمایند :

به قسمت Settings تلگرام بروید .

گزینه ی اول Notifications and Sounds را انتخاب نمایید .

در لیست نمایش داده شده در قسمت Notifications for Chats اعلان پیغام ها گزینه هایی که می خواهید نمایش داده نشود را با کشیدن زبانه در مقابل گزینه مورد نظر اعلان آن غیر فعال نمایید .

جهت عدم نمایش اعلان پیام ها و چت هایتان گزینه  Private Chat را غیر فعال نمایید .

با انتخاب گزینه Groups  و Channels می توان اعلان گروه ها و کانال هایی را که نمی خواهید نمایش داده نشود را غیر فعال نمایید .

عدم نمایش اعلان ها و پیام ها در تلگرام

جهت عدم نمایش اعلان برنامه های تلگرام در قسمت In-app notifications زبانه گزینه In-App Preview را غیر فعال نمایید .

نحوه عدم نمایش اعلان ها و پیام ها اینستاگرام در گوشی

کاربرانی که جهت ارسال پیام ، فیلم ها و عکس ها از برنامه اینستاگرام در تلفن همراه خود استفاده می کنند . جهت عدم نمایش اعلان ها و پیام های برنامه اینستاگرام در گوشی مراحل زیر را انجام دهید :

اگر اینستاگرام خود را در گوشی آپدیت نموده اید به قسمت Settings بروید .

در گزینه Push Notifications جهت عدم نمایش پیام ها و اعلان ها برای آن که به شما اطلاع رسانی نشود . زبانه گزینه Mute Push Notifications را غیر فعال نمایید .

عدم نمایش اعلان ها و پیام ها در اینستاگرام

تمامی اعلان ها نظیر Like ، Comments و … برای روی گوشی شما نمایش داده نمی شود .