رفع مشکل سن در اینستاگرام

fixing-the-age-problem-in-instagram-org-pic

هنگام نصب و راه اندازی برنامه محبوب اینستاگرام شما باید تاریخ تولد خود را وارد کنید تا تشخیص دهد که سن شما در محدوده مجاز قرار دارد یا خیر. اگر شما کاربران گرامی در انتخاب تاریخ تولد خود اشتباه کرده باشید و محدوده سنی شما کمتر از ۱۳ سال انتخاب شده باشد یا به عنوان شخصی که کمتر از ۱۳ سال دارد ریپورت شده باشید با اخطار You may not be old enough to use Instagram مواجه خواهید شد. این مطلب شما عزیزان را با راه حل رفع مشکل سن در اینستاگرام آشنا خواهد. تا پایان ما را همراهی کنید.

مقاله پیشنهادی : نحوه ایجاد آواتار در اینستاگرام

طریقه رفع مشکل سن در اینستاگرام

اگر پیام با عنوان You may not be old enough to use Instagram در اینستاگرام خود مواجه شدید باید نسبت به رفع این خطا اقدام نمایید. زیرا هنگام نمایان شدن این خطا اینستاگرام اکانت شما را محدود خواهد کرد.

به منظور رفع مشکل سن در اینستاگرام ابتدا مرورگر خود را باز کنید.

در مرحله بعدی با سرچ کردن Help Us Verify Age وارد این صفحه شوید. یا می توانید با باز کردن صفحه اینستاگرام خود هنگام نمایش پیغام مشکل سن بر روی Appeal ضربه بزنید.

سپس فرمی مبتنی بر رفع مشکل سن را مشاهده خواهید کرد.

طریقه رفع مشکل سن در اینستاگرام

۱-در بخش Full name این فرم نام کامل خود را وارد نمایید.

۲-سپس در بخش Email address باید ایمیلی را که هنگام راه اندازی این اپلیکیشن ثبت کرده اید را وارد نمایید.

۳-در مرحله بعدی اینستاگرام از شما می خواهد که نام کاربری خود را وارد نمایید برای این کار در بخش Instagram username نام کاربری ثبت شده برای اکانت خود را به طور کامل وارد کنید.

۴-در انتها باید تاریخ تولد خود را در بخش Data of birth وارد کنید. توجه داشته باشید که سال تولد خود را به میلادی و با دقت فراوان وارد نمایید.

۵-حالا برای اینکه اینستاگرام از صحت اطلاعات وارد شده توسط شما کاربران اطمینان حاصل کند باید عکس کارت ملی خود را در این فرم قرار دهید. براd این کافی است بر روی گزینه Choose File ضربه بزنید و عکس را ارسال کنید.

وارد کردن اطلاعات برای رفع مشکل سن در اینستاگرام

پس از تکمیل نام کامل، نام کاربری، آدرس ایمیل، انتخاب سن و فرستادن عکس کارت ملی خود برای رفع مشکل سن در اینستاگرام بخش دیگری با عنوان Any additional info وجود دارد که شما کاربران محترم می توانید در این بخش اطلاعات دیگری را که لازم است وارد کنید. اگر مورد مهم و ضرروی وجود ندارد نیازی به پر کردن این بخش نمی باشد. پس از تکمیل کردن فرم بر روی گزینه Send ضربه بزنید.

وارد کردن اطلاعات برای رفع مشکل سن در اینستاگرام

اگر شما عزیزان از بابت اطلاعات کارت ملی خود نگران هستید لازم به ذکر است که این عکس پس از طی ۳۰ روز پاک خواهد شد و اطلاعات شما نزد اینستاگرام محفوظ خواهد ماند.

پس از تکمیل مراحل گفته شده لازم است که صبر کنید تا درخواست شما کاربران بررسی شود. اگر اطلاعات وارد شده توسط شما درست باشد بعد از اینکه اینستاگرام از صحت اطلاعات شما مطمئن شد ایمیلی را مبتنی برای فعال شدن اکانت شما ارسال خواهد کرد. سپس می توانید بدون محدودیت سن، فعالیت خود را در این اپلیکیشن محبوب آغاز کنید. معمولا بررسی اطلاعات کاربران توسط اینستاگرام طی ۳ الی ۵ روز انجام می شود.