رفع مشکلات برنامه دیوار

fix-wall-program-problems-pic-1

دیوار یکی از بهترین اپلیکیشن های ایرانی است که با استفاده از آن می ‌توان لوازم مورد نیاز خود را تهیه کرد و یا لوازمی که دیگر به آن احتیاجی نیست را به فروش رساند. این برنامه دارای کاربران فعال بسیار زیادی است و کاربرد های بسیار ویژه ای دارد، اما گاهی اوقات پیش می آید که مشکلاتی مانند باز نشدن اپلیکیشن دیوار، مشکل آپلود عکس، مشکلات ثبت آگهی و… ایجاد می شود که ممکن است باعث عدم کارایی این برنامه شود. به همین علت قصد داریم تا در ادامه این مطلب توضیحات کاملی را برای رفع مشکلات برنامه دیوار ارائه دهیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار گیرد.

بیشتر بخوانید: حل مشکلات برنامه گوگل پلی موزیک

رفع مشکلات عمومی برنامه دیوار

به روز رسانی دیوار

یکی از مشکلات عمومی برنامه‌ دیوار باز نشدن آن است که در اکثر مواقع به علت آپدیت نبودن برنامه رخ می دهد. به همین علت پیشنهاد می دهیم تا ابتدا برنامه را به روز رسانی کرده و سپس وارد آن شوید. برای اینکار می توانید از گوگل پلی استور استفاده کرده و جدید ترین آپدیت اپلیکیشن دیوار را دریافت کنید.

رفع ارور عدم ارتباط با دیوار

در اکثر مواقع عدم ارتباط با دیوار به علت قطع بودن اینترنت شما می باشد. به همین علت پیشنهاد می دهیم تا وارد برنامه دیگری مانند اینستاگرام که احتیاج به اینترنت پرسرعت دارد شوید و بررسی کنید که آیا اینترنت شما به درستی عمل می کند یا خیر؟

عدم اتصال دیوار به اینترنت

وقتی که اپلیکیشن دیوار به اینترنت متصل نمی شود احتمالاً این مشکل به علت تنظیمات شبکه گوشی شما می باشد و بهتر است تا تنظیمات جدیدی را اعمال کنید برای این کار می توانید مراحل زیر را طی کنید:

مرحله ۱: ابتدا وارد تنظیمات یا Settings موبایل خود شوید و سپس گزینه General management را انتخاب کنید.

برنامه دیوار - عکس دو

مرحله ۲: در صفحه جدید گزینه Reset را انتخاب کنید.

برنامه دیوار - عکس سه

مرحله ۳: روی گزینه Reset network settings تپ نمایید.

برنامه دیوار - عکس چهار

پاک کردن حافظه کش

یکی از راهکار هایی که می توان با استفاده از آن مشکل بسیاری از اپلیکیشن ها را رفع نمود پاک کردن حافظه‌ی کش می باشد. با این کار می توانید بسیاری از مشکلات اپلیکیشن دیوار را رفع کنید. برای این کار طبق مراحل زیر عمل نمایید:

مرحله ۱: ابتدا وارد قسمت تنظیمات موبایل خود شوید و سپس گزینه Apps را انتخاب کنید.

برنامه دیوار - عکس پنج

مرحله ۲: در بین برنامه های موجود اپلیکیشن دیوار را انتخاب کنید.

برنامه دیوار - عکس شش

مرحله ۳: در صفحه جدید روی Storage تپ کنید.

برنامه دیوار - عکس هفت

مرحله ۴: روی دو گزینه Clear Data و Clear Cache ضربه بزنید.

برنامه دیوار - عکس هشت

بیشتر بخوانید: رفع مشکل باز نشدن استوری اینستاگرام

رفع سایر مشکلات برنامه دیوار

غیر فعال کردن VPN

در صورتی که برنامه های تغییر دهنده آی پی و VPN شما فعال باشد مشکلاتی را ایجاد خواهد کرد و در بسیاری از برنامه ها به خصوص برنامه ‌های ایرانی اختلال ایجاد می‌کند. بنابراین بهتر است تا وی پی ان خود را خاموش کرده و مجدداً وارد برنامه دیوار شوید.

بررسی دسترسی های برنامه

اپلیکیشن دیوار نیازمند دسترسی هایی به دوربین، گالری تصاویر و… می باشد. در صورتی که شما این دسترسی ها را غیر فعال کرده باشید در عملکرد این برنامه تداخل ایجاد خواهد شد. بنابراین بهتر است تا طبق مراحل زیر عمل کرده و دسترسی های آن را چک کنید:

مرحله ۱: وارد تنظیمات موبایل خود شوید و سپس از قسمت Apps اپلیکیشن دیوار را انتخاب کنید.

مرحله ۲: روی گزینه Permissions تپ کرده و دسترسی های برنامه را بررسی کنید.

برنامه دیوار - عکس نه

بیشتر بخوانید: حل مشکل بیرون پریدن بازی های اندروید

ریستارت کردن گوشی

در صورتی که با استفاده از روش های بالا نتوانستید مشکلات اپلیکیشن دیوار را رفع کنید می ‌توانید گوشی خود را ریستارت کرده و مجدداً وارد برنامه شوید. به این طریق احتمال رفع مشکلات و باگ های اپلیکیشن دیوار بسیار زیاد است و علاوه بر آن می توانید بسیاری از مشکلات گوشی موبایل خود را نیز حل کنید.

خروج از حساب کاربری دیوار

ممکن است اختلالات ایجاد شده در برنامه مربوط به حساب کاربری شما باشد به همین علت می توانید از اکانت خود در دیوار خارج شده و سپس امتحان کنید که آیا برنامه همچنان دارای مشکل است یا خیر؟ به این ترتیب احتمال رفع بسیاری از مشکلات دیوار وجود دارد و می توانید مجدداً وارد حساب کاربری خود شوید. به این صورت احتمال از بین رفتن باگ های برنامه بسیار زیاد خواهد بود.

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.