آشنایی با برنامه تریدز اینستاگرام | بخش دوم

familiarity-with-the-instagram-thraeds-program-part-two

در مقاله قبلی در رابطه با نحوه ثبت نام در برنامه تریدز اینستاگرام و همچنین آشنایی با محیط آن اطلاعات جامعی در اختیارتان قرار دادیم. همچنین از این طریق فهمیدید که چگونه پست خود را در این برنامه به اشتراک بگذارید. در بخش دوم این مقاله قصد داریم با نحوه دانلود و نصب تریدز اینستاگرام در کامپیوتر و همچنین بررسی دیگر گزینه‌های آن و موارد مهم بپردازیم با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی :

چگونگی دانلود و نصب تریدز اینستاگرام در کامپیوتر

این برنامه هیچگونه نسخه‌ای برای ویندوز ندارد ومی بایست برای اجرای آن در کامپیوتر از برنامه‌ های شبیه‌ سازی نظیر BlueStacks، LDPlayer و … استفاده نمایید. با کمک این شبیه سازها می توانید برنامه‌های اندروید نظیر این برنامه که برای ویندوز نسخه ندارند را بر روی ویندوز نصب کنید.

پس از نصب یکی از شبیه سازها وارد گوگل پلی شده که برای این کار باید از برنامه‌ های تغییر دهنده آی پی استفاده کنید. پس از آن برنامه تریدز اینستاگرام نسخه ویندوز را نصب نمایید.

نحوه ایجاد حساب کاربری و عضویت در این برنامه نظیر گوشی است و هیچ فرقی با آن ندارد.

همچنین برای فعال سازی حالت شب تریدز اینستاگرام یا همان Dark mode هیچ گونه گزینه‌ای وجود ندارد و در صورتی که شما Dark mode را برای گوشی خود فعال کنید، حالت شب تردز اینستاگرام نیز به طور اتوماتیک فعال خواهد شد.

در صورتی که می‌خواهید این حالت را برای اندروید گوشی خود به کار ببرید. وارد گزینه Settings بخش Display a شوید و در پایین صفحه اسکرول گزینه را به سمت راست بکشانید تا فعال گردد.

همچنین جهت فعال سازی این قابلیت در گوشی‌ های آیفون از بخش Settings وارد قسمت Display & Brightness شده و حالت Dark را انتخاب نمایید. پس از وارد شدن به برنامه تریدز خواهید دید که تم این برنامه نیز تاریک شده است.

نحوه عوض کردن اکانت و خصوصی کردن تردز اینستاگرام

برای تغییر نام کاربری تریدز اینستاگرام  می بایست اطلاعات اکانت را بر اساس اکانت اینستاگرامی وارد نمایید. همچنین جهت عوض کردن یوزرنیم اینستاگرام می بایست نام کاربری اینستاگرام را عوض کنید.

برای این کار ابتدا اکانت اینستاگرام خود را عوض کنید تا به طور خودکار نیز یوزرنیم تردز اینستاگرام نیز تغییر نماید.
برای خصوصی نمودن حساب کاربری تردز پس از آنکه ایجاد نموده‌اید. اگر به اشتباه حساب عمومی را وارد کرده‌ اید و حال می‌خواهید آن را خصوصی نمایید در پروفایل خود روی دو خط روی هم بزنید سپس وارد قسمت Privacy شده و در نهایت گزینه Private profile را فعال کنید.

نحوه فعال سازی تایید دو مرحله‌ای و پاک کردن اکانت تریدز اینستاگرام

پس از آنکه در تردز اینستاگرام ثبت نام کردید امکان اینکه بخواهید برنامه را تأیید دو مرحله‌ ای نمایید وجود دارد. جهت انجام این کار بر روی دو خط روی هم در صفحه پروفایل تب نموده و وارد مسیر Account> Security شوید.

حال با باز کردن برنامه اینستاگرام در صفحه باز شده بر روی گزینه Two-factor authentication تب نمایید.

اکنون حساب مورد نظرتان را انتخاب و در صفحه بعد آن روش امنیتی مورد نظرتان را انتخاب نمایید. برای نمونه با انتخاب sms پسوردی که از طریق پیام از طرف اینستاگرام برایتان فرستاده می‌شود را وارد نموده تا تأیید دو مرحله‌ای فعال و انجام آن به پایان رسد.

در صورتی که می‌خواهید به دلایل مختلف اکانت تریدز اینستاگرام خود را پاک کنید می‌ بایست این نکته را در نظر بگیرید که با پاک کردن اکانت تریدز اینستاگرام ، اینستاگرام شما نیز پاک خواهد شد. با وجود این موضوع برای پاک کردن اکانت وارد پروفایل خود در این برنامه شده بر روی دو خط سمت راست تب کنید، بر روی گزینه Account بزنید و سپس Other account settings انتخاب کنید.

بعد از آن وارد قسمت See more in Accounts Centre شده و در صفحه بعدی آن گزینه Personal Details انتخاب نمایید.

گزینه‌ های Account ownership and control و پس از آن گزینه Deactivation or deletion را انتخاب کنید.

حال اکانتی که می‌خواهید پاک کنید را انتخاب نموده و بر روی تب Delete account  نمایید.

پس از آنکه علت پاک کردن اکانت خود را انتخاب کردید بر روی گزینه Continue  تب نموده و در صفحه بعدی پسورد اکانتتان را وارد و دوباره بر روی گزینه Continue ضربه بزنید، در نهایت نیز گزینه  Delete account  را انتخاب کنید.

نکته قابل توجه این است که می‌ توانید به طور موقت اکانت تریدز اینستاگرام خود را غیر فعال کنید. برای این کار وارد گزینه Settings شوید و در قسمت Account گزینه Deactivate profile بزنید و به جای دیلیت اکانت اینستاگرام به طور موقت این برنامه غیر فعال خواهد شد.