دانلود بهترین نرم ‌افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر

download-the-best-software-programming-software-for-computer-pic-7

امروزه تمامی افراد دارای کار ها و مشغله های خاص خود می باشند و به خاطر سپردن تمامی این کارها مطمئناً مشکل خواهد بود. برای مثال پرداخت قبوض، تهیه غذا، ورزش کردن، رفتن به جلسات کاری، درس خواندن و… همگی نیازمند برنامه ‌ریزی هستند و در غیر این صورت ممکن است یکی از مهمترین فعالیت های روزانه در خلال برنامه های متعدد فراموش شود یا زمانی برای انجام آن وجود نداشته باشد. اما در صورتی که برنامه ریزی کاملی برای کارهای تان داشته باشید می توانید از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری نمایید. به همین دلیل در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی بهترین نرم ‌افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر بپردازیم. به این صورت می توانید تمامی برنامه هایتان را در این نرم افزار ها تایپ کرده و حتی برای آن ها آلارمی را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: دانلود بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی و مدیریت زمان

معرفی محبوب ترین نرم افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر

نرم افزار Microsoft To-Do

برنامه Microsoft To-Do یکی از محبوب ترین نرم افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر است چرا که در آن امکان تنظیم تاریخ به صورت شمسی وجود دارد و شما می توانید لیست های مختلفی را درون این تقویم وارد کرده و برای آنها آلارمی را جهت یادآوری در نظر بگیرید. علاوه بر آن جالب است بدانید که امکان دسترسی به امکانات این برنامه در اندروید و iOS نیز فراهم می باشد و در واقع به این ترتیب می توانید در کامپیوتر شخصی و یا گوشی موبایل تان برنامه ‌ریزی‌ های روزانه، ماهانه و سالانه را تنظیم کرده و کارهایتان را طبق اولویت دسته‌بندی کنید. امکان دانلود این نرم افزار از طریق Microsoft Store برای کاربران فراهم است و پس از نصب می توانید از کاربری ساده و طراحی مینیمال آن نهایت استفاده را ببرید.

نرم افزار Microsoft To-Do

بیشتر بخوانید: دانلود مهمترین نرم افزار های نقاشی دیجیتالی برای کامپیوتر

نرم افزار Rainlender

برای برنامه ریزی روزانه و هفتگی می توانید از نرم افزار Rainlender استفاده نمایید. به این صورت امکان تنظیم یادآوری برای برنامه های روزانه تان فراهم است و جهت یادآوری، تقویم در ساعت تعیین شده روی صفحه دسکتاپ نمایش داده می شود.

دانلود نرم افزار Rainlender

نرم افزار SunCalendar

نرم‌ افزار SunCalendar به صورت رایگان عرضه شده و با این وجود می توانید از امکانات بسیار زیاد آن استفاده نمایید. برای مثال در این نرم ‌افزار قابلیت ‌هایی از جمله ارسال یادآوری از طریق پیامک، ابزار حسابگر، هماهنگ سازی یادآوری با تقویم گوگل و… وجود دارد. همچنین می توانید برای برخی برنامه‌ های مهم خود آلارمی را در نظر گرفته و در زمان مقرر به انجام آن بپردازید. این تقویم به صورت هجری خورشیدی طراحی شده و به همین دلیل امکان استفاده از آن برای کاربران ایرانی نیز فراهم خواهد بود.

نرم افزار SunCalendar

دانلود کارآمدترین نرم افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر

نرم افزار Cortana

از کارآمد ترین نرم افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر می توان به Cortana اشاره نمود که امکان دانلود آن برای ویندوز ۱۰ فراهم است. این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی دارد و می ‌توانید در آن برای ساده ‌ترین امور روزانه خود برنامه ریزی داشته باشید. در واقع این اپلیکیشن برای امور مختلفی طرح‌ ریزی شده است و برای مثال می توانید با انتخاب دکمه های ترکیبی CTRL+C یادآوری را برای گرفتن لباس ها از خشک شویی تنظیم کرده و از فراموش کردن آن جلوگیری نمایید. به این ترتیب امکان تنظیم دیگر امور روزانه نیز برای تان فراهم خواهد بود و می توانید برنامه‌ ریزی مشخصی برای کارهای تان داشته باشید.

نرم ‌افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر - نرم افزار Cortana

بیشتر بخوانید: روش های حل مشکل عدم پخش صدای فیلم در کامپیوتر

نرم افزار Todoist

در صورتی که قصد دارید تا برنامه های شخصی و کاری خود را از یکدیگر جدا کنید می توانید از نرم ‌افزار Todoist استفاده نمایید. این نرم افزار رابط کاربری بسیار ساده و زیبایی دارد و امکان دانلود و نصب آن روی اندروید، ویندوز، مک و iOS فراهم است. علاوه بر آن نسخه تحت وب این نرم ‌افزار نیز در دسترس تان خواهد بود و می توانید به جای دانلود فایل نصبی از نسخه تحت وب استفاده کنید.

نرم ‌افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر - نرم افزارTodoist

دانلود تقویم گوگل

با وجود برنامه های متعددی که برای برنامه ریزی طراحی شده اند اما همچنان می توان تقویم گوگل یا Google Calendar را به عنوان بهترین و ساده ترین اپلیکیشن های برنامه ریزی در نظر گرفت در واقع شما می توانید این برنامه را روی گوشی موبایل و سیستم کامپیوتری نصب کرده و به راحتی به امکانات آن دسترسی داشته باشید. همچنین امکان برنامه‌ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه در این نرم ‌افزار برای شما فراهم است و می توانید آلارمی را برای برنامه های مهم و ضروری خود در نظر بگیرید.

نرم ‌افزار های برنامه ریزی برای کامپیوتر - نرم افزار تقویم گوگل