NOD32 Antivirus v6 | دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۶ به همراه کرک

download-antivirus-node-32-version-6-pc-bartar

نرم افزار قدرتمند آنتی ویروس نود ۳۲ که میان کاربران ایرانی محبوبیت زیادی  دارد با به روز نمودن برنامه خود و بالا بردن نسخه اولیه آن به نسخه های بالاتر این بار با ارائه ورژن ۶ برنامه ی خود تغییرات بسیاری از لحاظ ظاهری و از لحاظ امکانات و محیط نرم افزاری ایجاد نموده است که منابع بسیار کمی از سیستم را مصرف می کند و کار با نرم افزار نیز آسان تر و سریع تر شده است . در این مقاله از کمک رایانه برتر رایانه در با ویژگی های آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۶ آشنا خواهید شد و در مقالات بعدی نیز نسخه های به روز شده را ارائه خواهیم داد .

دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن 6 به همراه کرک

از جمله تغییراتی که در آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۶ وجود دارد این است که مدیریت منو ها و پنل های بسیار آسان تر است ، هم چنین دارای گزینه Repeat last scan است و با وجود حالت Anti-Sealth protection خاصیت ضد سرقت به سیستم می دهد و این حالت مناسب برای انواع مختلف لپ تاپ است .

این نسخه از نرم افزار آنتی ویروس نود ۳۲ سازگار با مایکروسافت های مختلف نظیر ویندوز xp ، ویستا ، ویندوز ۷ و ۸ هم چنین ویندوز Home server می باشد . هم چنین این امکان وجود دارد که این ورژن را برروی ورژن قبلی نصب و آپدیت نمایید و دیگر احتیاج به لغو نصب یا Untistall کردن ورژن قبلی آن نیست .

دیگر ویژگی های مهم آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۶

  1. تنظیمات پیشرفته
  2. به روز رسانی اتوماتیک و حجم کم فایل به روز شده
  3. به روز رسانی کردن روزانه دیتا بیس
  4. تشخیص خودکار USB و درایو های فلش و اسکن نمودن از آن ها
  5. بالا بردن سرعت لود و بار گذاری نرم افزار
  6. اسکن کردن فایل های در حال دانلود
  7. بررسی ویروس های ناشناس و از بین بردن آن

”جهت دانلود انتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۶ بر روی لینک دانلود زیر کلیک کنید “

 

دوستان عزیز رمز این فایل www.pcbartar.com و pcbartar می باشد 

این رمز ها کاملا تست شده هستند و اگر مشکلی در استخراج فایل دارید لطفا لطفا لطفا نرم افزار Winrar را به آخرین ورژن آپدیت کنید.

 

داناود آنتی ویروس NOD32 Antivirus v6

رمز فایل :www.pcbartar.com