دانلود و بررسی بهترین آنتی ویروس های اندروید

download-and-review-the-best-antivirus-pic-1

یکی از دلایل ایجاد باگ و مشکل در گوشی های اندرویدی ویروس ها می باشند که اختلالاتی را در سیستم نرم ‌افزاری موبایل شما ایجاد می کنند. برای حل این گونه مشکلات می ‌توان از آنتی ویروس استفاده نمود. در واقع اپلیکیشن های آنتی ویروس کمک می کنند تا بد افزار ها را پیدا کنید و به این صورت از نصب آن ها خودداری نمایید. با توجه به اینکه تمامی آنتی ویروس ها کاربرد مناسبی ندارند در این مطلب قصد داریم تا بهترین آنتی ویروس های اندروید را به شما همراهان محترم معرفی کنیم که امیدواریم مورد توجه تان قرار بگیرد. لطفاً این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: Total Security 360 | دانلود نرم افزار آنتی ویروس توتال سکوریتی ۳۶۰

معرفی و دانلود بهترین آنتی ویروس های اندروید

دانلود آنتی ویروس ۳۶۰ Security

از بهترین آنتی ویروس های اندروید می توان به ۳۶۰ Security اشاره کرد. این آنتی ویروس سیستم شما را اسکن می کند و به این صورت بد افزار های موجود در موبایل شما را مشخص خواهد کرد. البته در بعضی موارد دچار زیاده‌روی نیز خواهد شد و ممکن است بعضی از بهترین برنامه های موبایلتان را به عنوان بدافزار شناسایی کند. این اپلیکیشن دو قابلیت تقویت کننده و شتاب دهنده گوشی را نیز داراست که بهتر است تا به هیچ عنوان از این دو قابلیت استفاده نکنید چرا که ممکن است اختلالاتی را در موبایل شما ایجاد کنند.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس ۳۶۰ Security

دانلود آنتی ویروس Avast Mobile Security

برنامه Avast Mobile Security یکی از بهترین آنتی ویروس ها است که امکاناتی شامل اسکن کلاسیک، مسدود کننده تماس، پشتیبانی از ضد سرقت و فایروال برای دستگاه های روت شده دارد. البته این برنامه به صورت رایگان عرضه نمی‌شود و تنها به مدت ۱۴ روز می‌توانید آن را به صورت رایگان روی گوشی اندرویدیتان نصب کنید. اما با این حال این آنتی ویروس بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود داشته که نشان از قابلیت های ویژه آن می باشد.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس Avast Mobile Security

دانلود آنتی ویروس Avira

آنتی ویروس Avira قابلیت هایی مانند اسکن دستگاه، اسکن کارت حافظه اکسترنال، محافظت در زمان واقعی و… را دارا است. علاوه بر آن این برنامه لیست سیاه، قابلیت های ضدسرقت، اسکن حریم خصوصی و امکانات مدیریت دستگاه را نیز دارد که باعث می‌شود تا امکانات بسیاری برای موبایل شما ایجاد شود.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس Avira

دانلود آنتی ویروس AVG

اولین ویژگی آنتی ویروس AVG این است که به صورت رایگان عرضه می شود. این آنتی ویروس دقیقا همانند AVAST می باشد و با استفاده از آن می توان آسیب‌پذیری ‌های احتمالی دستگاه اندروید خود را شناسایی کرد.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس AVG

بیشتر بخوانید: Avast Antivirus  | دانلود آنتی ویروس آواست همراه با کرک

دانلود کاربردی ترین آنتی ویروس های اندروید

دانلود آنتی ویروس Dr. Web Security Space

مطمئناً همه شما نام آنتی ویروس Dr. Web را شنیده اید چرا که این برنامه یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس های اندروید می باشد. این برنامه امکاناتی مانند محافظت در برابر باج افزار، اسکن سریع، مسدود کردن تماس، پیامک کنترل والدین، فایروال و… را ارائه می‌دهد و دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس Dr. Web Security Space

دانلود آنتی ویروس ESET

می‌توان گفت که مشهور ترین آنتی ویروس در دنیا برنامه ESET می باشد که به مدت یک ماه می توان از آن به صورت رایگان استفاده نمود و از قابلیت های ویژه اش بهره مند شد. این برنامه امکاناتی مانند اسکن، پشتیبانی از قابلیت ضد سرقت، قابلیت امنیتی و … را دارا است و می‌توان با وجود آن از امنیت دستگاه خود اطمینان حاصل کرد.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس ESET

دانلود آنتی ویروس Kaspersky

آنتی ویروس Kaspersky به دو صورت پولی و رایگان عرضه می‌شود که امکانات نسخه پولی آن بیشتر از نسخه رایگان است. در این آنتی ویروس امکان مسدود کردن تماس، اسکن، به‌روزرسانی و… وجود دارد که نسخه پولی آن امکاناتی مانند محافظت در زمان واقعی و قفل کردن را نیز دارا است.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس Kaspersky

دانلود آنتی ویروس McAfee

با وجود اینکه برنامه McAfee بسیار سنگین است اما با توجه به قابلیت‌ های ویژه آن بسیاری از افراد به دانلود این برنامه می پردازند. چرا که این آنتی ویروس می‌ تواند از سارقان احتمالی موبایل شما عکس گرفته و آن را در فضای ابری ذخیره کند. به این صورت می ‌توان در زمان کوتاه سارق را شناسایی کرد. علاوه بر آن این برنامه امکانات دیگری نیز دارد که مهم ترین آن ها اسکن گوشی می باشد و به این صورت می ‌توان هر گونه بد افزار و ویروس را شناسایی کرده و از دستگاه خود پاک نمود.

آنتی ویروس های اندروید - آنتی ویروس McAfee

بیشتر بخوانید: آنتی ویروس مایکرو سافت | دانلود Microsoft Security Essentials با کرک