حالت های مختلف خواندن پیام های واتساپ | خواندن پیام بدون خوردن تیک | آموزش واتساپ

حالت های مختلف خواندن پیام های واتساپ
برتر رایانه - پاسخگویی به مشکلات کامپیوتری

با استفاده از ترفندهای مختلف می توانید با قابلیت های واتساپ بیشتر آشنا شوید که در این مقاله آموزشی از برتر رایانه به سه روش اینکار می پردازیم که شما کاربران می توانید با استفاده از حالت های مختلف خواندن پیام های واتساپ با قابلیت های آن بیشتر آشنا شوید.

ابتدا یک ترفند برای ارسال پیام هایتان در واتساپ ارائه می دهیم که این ترفند برای گوشی های اندروید و آی او اس و بیش تر نسخه های واتساپ اجرا می شود . شما می توانید با استفاده از حالت های Bold  ، Italics  و Dash متن تان را تایپ و ارسال نمایید و نتیجه کار را ببینید.

فعال نمودن حالت پرواز گوشی جهت خواندن پیام های واتساپ

در روش اول جهت خواندن پیام های واتساپ بدون خوردن تیک خوانده شده ، هنگامی که پیامی برای شما ارسال می شود ابتدا واتساپ خود را ببندید و تلفن همراه خود را در حالت آفلاین قرار دهید . حالا حالت  Airplane mode را فعال نمایید تا همه ی ارتباطاتتان با اینترنت قطع شود .واتساپ را باز نمایید پیام های ارسالی تان را خوانده و سپس واتساپ را ببندید . با این دستورالعمل تیک خوانده شده برای شخص ارسال کننده نمایش داده نمی شود .

افزودن ویجت بر روی صفحه گوشی جهت خواندن پیام های واتساپ بدون خوردن تیک آن

در صفحه اصلی تلفن همراه خود یک ویجت اضافه نمایید تا با این کار پیام های واتساپ را در محیط ویجت واتساپ به مدت طولانی بخوانید بدون آنکه تیک آبی برای فردی که پیام را ارسال نموده است نشان داده نشود .

انجام تنظیمات واتس اپ جهت خواندن پیام های واتساپ

در صورتی که بخواهید به طور کلی تیک خوانده شدن پیام در واتساپ را بردارید با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

در منوی تنظیمات در واتساپ در قسمت Account و انتخاب گزینه Privacy تیک گزینه ی Read receipts را بردارید . توجه نمایید با این کار شما نیز تیک خوانده شدن پیام توسط دوستانتان را نمی بینید و در صورتی که بخواهید این روش فقط برای شما فعال شود از دو روش استفاده نمایید .

انجام تنظیمات واتس اپ جهت خواندن پیام های واتساپ

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *