ساخت چند اکانت تلگرام | آموزش تلگرام

create-multi-account-telegram

تلگرام یکی از پر کاربرترین شبکه های مجازی است که حتی فیلترینگ هم محبوبیت این شبکه اجتماعی را در بین کاربران کم نکرده است ، چرا که این شبکه اجتماعی امکانات بیشتری نسبت به واتساپ دارد که از آن جمله می توان به امکان ادیت یا تغییر دادن متن و همچنین استیکر های متنوع و بسیار زیبایش اشاره کرد. با اینکه تلگرام چندی بعد از واتساپ معرفی شد، اما در مدت زمان کوتاهی توانست تعداد زیادی از کاربران را به سمت خود جذب کند و به سرعت از واتساپ پیشی بگیرد و همچنین خیلی از شبکه های اجتماعی را از جمله وایبر به انتهای دوره ی تاریخ مصرف خود برساند. یکی از ویژگی های بسیار ممتاز این شبکه اجتماعی، امکان ساخت چند اکانت تلگرام در یک موبایل است که در ادامه به توضیح آن می پردازیم .

بیشتر بخوانید : هک شدن تلگرام و خروج از آن

نحوه ساخت ساخت چند اکانت تلگرام

قابلیت ساخت چند اکانت تلگرام این فرصت را فراهم می کند تا بتوان چند حساب کاربری مستقل از هم را در یک گوشی موبایل مدیریت کرد . در گذشته و با نبود این قابلیت ، برای داشتن چند حساب کاربری مجزا ، احتیاج به خرید چند گوشی موبایل ، اجتناب ناپذیر بود که این موضوع باعث می شد عده ی زیادی از مردم به داشتن یک حساب کاربری قانع شوند . اما امروزه ، با وجود فراهم شدن این امکان ، افراد می توانند حساب های خود را از یکدیگر تفکیک کنند و حساب شخصی ، حساب کاری و … را ایجاد کنند و به راحتی به این حساب ها دسترسی  یابند . برای آموزش مرحله به مرحله انجام این فرآیند در ادامه با ما همراه شوید .

همچنین بخوانید : تلگرام ضد فیلتر

آموزش مرحله به مرحله ساخت چند اکانت تلگرام

برای اضافه کردن حساب به تلگرام خود ، در ابتدا وارد تلگرام شوید و روی سه خطی که در قسمت بالا سمت چپ وجود دارد ، ضربه بزنید .

 

اگر سه خط را پیدا نمی کنید طبق عکس زیر عمل کنید .

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر یک

بعد از آن روی فلش رو به پایینی که رو به روی نامتان قرار گرفته کلیک کنید

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر سه

 

حالا شما باید گزینه Add Account را انتخاب کنید.

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر دو

سپس، در کادر رو به رویتان شماره ای که می خواهید برای آن حساب کاربری ایجاد نمایید را وارد کنید و در صورت مشخص نبودن کشور تایپ کد +۹۸ را فراموش نکنید.

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر چهار

حالا روی فلش موجود در قسمت پایین کلیک کنید و منتظر باشید تا صفحه ی جدیدی برای شما ایجاد شود.

در کادر موجود در این صفحه شما باید کدی که از طرف تلگرام به سیم کارتتان ارسال شده را وارد نمایید ، تا احراز هویت شما انجام شود.

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر پنج

در صفحه جدید، نام حساب کاربری خود را وارد کنید و علامت تیک را لمس کنید.

ساخت چند اکانت تلگرام - تصویر هفت

تبریک می گوییم! حساب کاربری شما ساخته شد و برای سوییچ کردن بین حساب ها، به راحتی می توانید با استفاده از لمس فلش ، در قسمت تنظیمات به حساب های خود دسترسی داشته باشید و از چند حساب به طور هم زمان استفاده کنید. همچنین جهت استفاده از پروکسی در تلگرام و نحوه استفاده از آن بر روی لینک آموزشی کلیک کنید .