نحوه استفاده از کد تماس اضطراری با من تماس بگیرید | مخصوص تمامی مشترکین

contact-me-on-how-to-use-the-emergency-call-code

در صورتی که حین گفت و گو با مخاطبین تان به یک باره تماس شما قطع می شود ، مطمئناً اعتبار سیم کارت به پایان رسیده و یا آنتن دهی گوشی شما ضعیف عمل می نماید . استفاده از کد تماس اضطراری در این شرایط به کارتان خواهد آمد و می توانید با این روش با در خواست تماس به مخاطبین خود دهید . در مقاله امروز برتر رایانه قصد داریم نحوه فعال سازی این کد را برای تمامی اپراتورها و مشترکین سیم کارت های همراه اول ، ایرانسل و رایتل به طور کامل آموزش خواهیم داد ، با ما همراه باشید .

استفاده از کد تماس اضطراری با من تماس بگیرید همراه اول

برای استفاده از کد تماس اضطراری با من تماس بگیرید اپراتور قدرتمند همراه اول مخصوص مشترکین اعتباری باید از طریق دستورالعمل زیر پیش بروید :

در صفحه شماره گیری گوشی خود یا کلیپ بورد کد #۲۶۱*۱۰* را شماره گیری کنید.

حالا شماره مخاطبی که می خواهید درخواست تماس ارسال کنید را وارد نمایید .

با این کار پیامی مبتنی بر با من تماس بگیرید برای فرد ارسال می شود .

اپراتور همراه اول علاوه بر این برای مشترکین خود یک کد درخواست شارژ تحت عنوان کد #۲۶۲*۱۰*  را جهت شماره گیری قرار داده است . در این قسمت با استفاده از کد درخواست شارژ ، متنی مبتنی بر دریافت ۱۰۰۰ هزار تومان شارژ برای فرد ارسال می شود . در صورتی که فرد مورد نظر درخواست شما راتأیید نمایید با کسر کارمزد معادل ۹۶۰ تومان به اعتبارتان اضافه می شود . همراه اول ظرایطی دیگر نیز برای مخاطبین خود در نظر گرفته است که باید برای ارسال در خواست شرایط زیر را دارا باشید :

مخصوص مشترکی با اعتبار کمتر از ۲۰ تومان

مخصوص مشترکین با شرایط قطع یک طرفه و دو طرفه

توجه داشته باشید که محدودیت ارسال درخواست در این شرایط وجود دارد و تنها شما می توانید تا ۵ درخواست در فاصله زمانی دو افزایش اعتبار برای کاربران اعمال شود .

بیشتر بدانید : روش فعال سازی اینترنت نوترینو همراه اول

استفاده از کد تماس اضطراری با من تماس بگیرید مخصوص مشترکین ایرانسل

با استفاده از کد تماس اضطراری سرویس ایرانسل هنگامی که فرد اعتبار مکالمه سیم کارت نداشته باشید یا خط تلفن قطع شده باشد ، این امکان وجود دارد که یک پیامک رایگان به شماره مقصد مخاطب مورد نظر خود ارسال کند و از فرد بخواهد که با او تماس بگیرد . سرویس لطفاً با من تماس بگیرید ایرانسل مخصوص مشنرکین اعتباری و دائمی می باشد . جهت استفاده از این سرویس کد با من تماس بگیرید را طبق دستورالعمل زیر برای فرد یا مقصد مورد نظر بفرستید که شامل :

#شماره تلفن ایرانسل درخواست شده یا دریافت کننده  *۱۵۰*

توجه داشته باشید با وارد نمودن این کد تماس بدون هیچ گونه شارژ یا اعتباری از سمت چپ به راست درخواست به شماره وارده شده ارسال می شود . مطالب دریافت ریز مکالمات ایرانسل و مشاهده صورتحساب و دریافت قبض ایرانسل را نیز مطالعه نمایید .

کد تماس اضطراری رایتل مخصوص مشترکین دائمی و اعتباری

این کد برای مشترکین دائمی و اعتباری رایتل امکان پذیر بوده و در این سرویس به جای رایتل من می توانید با استفاده از روش ها و رمز لطفاً با من تماس بگیرید دستورالعمل زیر درخواست پرداخت هزینه ی تماس را از فرد مقابل داشته باشید . در صورتی که مخاطب مورد نظرتان درخواست را قبول نماید ، هزینه از اعتبار مشترک مقصد کم شده و یا در قبض دوره ی بعد وی لحاظ می گردد . دستورالعمل کد تماس اضطراری مخاطبین رایتل بسایار آسان است و تنها کافی کد ۴۴۴ را قبل از شماره وارد نمایند .

مثال : *********۴۴۴۰۹

دستورالعمل دیگری که برای درخواست کد اضطراری امکان پذیر است روش زیر می باشد :

#*********۰۹*۴۴۴*

همچنین بخوانید : مقاله آموزشی دریافت ریز مکالمات رایتل

کد تماس اضطراری شاتل موبایل

به عنوان اپراتور چهارم نسل جدید شاتل در صورت نداشتن شارژ مشترکین این اپراتور می توانند یک پیامک رایگان به مخاطب مقصد جهت درخواست گرفتن تماس با وی ارسال نماید . کد تماس اضطراری شاتل برای مشترکین این اپراتور به صورت رایگان و مختص مشترکین داخل شبکه شاتل است . برای استفاده از این سرویس دستوربا استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

#*********۰۹*۱۲*۱*

در نهایت برای اطلاع از اینکه بهترین بسته های اینترنتی کدامند ؟ بر روی لینک مقاله آموزشی کلیک کنید .