کلوز فرند اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

closes-friend-instagram-pic-3

یکی از شبکه های اجتماعی که امروزه کاربرد بسیار زیادی داشته و از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد ، اینستاگرام است . این نرم افزار قابلیت های بسیار زیادی مانند اشتراک استوری ، پست ، گفت و گوی اینترنتی و … دارد . شما عزیزان می توانید عکس و ویدیو های خود را به اشتراک بگذارید . تنها ایرادی که مشکل در نسخه های قبلی داشته ، این است که استوری و پست های شما را تمامی فالووران مشاهده می کنند . اما در نسخه جدید، قابلیت جدیدی به آن  اضافه شده که می توانید به دلخواه کسانی را به لیست کلوز فرند خود اضافه کنید تا تنها کسانی که استوری های شما را مشاهده می کنند آن افراد باشند . در ادامه به شما عزیزان کلوز فرند اینستاگرام را آموزش خواهیم داد.

بیشتر بخوانید : زمان بندی ارسال پست اینستاگرام

آموزش کلوز فرند اینستاگرام

شما عزیزان با مطالعه ی این مطلب ، اطلاعات لازم را در زمینه کلوز فرند اینستاگرام کسب خواهید کرد.

در قسمت پایین اینستاگرام ۵ قسمت مختلف را مشاهده خواهید کرد که اولین گزینه در سمت راست مربوط اطلاعات اکانت شما می باشد . وارد این صفحه بشوید و سه خطی که بالای صفحه سمت راست وجود دارد را انتخاب کنید.

در مرحله ی بعد Close friends را انتخاب کرده و get started  را بزنید.

شما عزیزان در این مرحله لیست تمامی فالور های خود را مشاهده خواهید کرد و می توانید با انتخاب گزینه ی add  که در مقابل اکانت هر کاربر مشاهده می کنید آن ها به لیست کلوز فرند خود اضافه کنید .

در نهایت در پایین صفحه روی create list  بزنید .  پس از اتمام این کار می توانید استوری های خود را به صورت کلوز فرند بگذارید . در این صورت تنها افرادی استوری شما را مشاهده خواهند کرد که در لیست کلوز فرند شما قرار دارند .

در صورتی که می خواهید برخی از کاربران را از لیست کلوز فرند خود حذف کنید دوباره به صفحه ی close friend  مراجعه نمایید و در لیست کلوز فرند های شما روبروی اسم کاربر کلمه ی remove  ذکر شده که می توانید با فشردن آن کاربران از لیست کلوز فرند خود حذف نمایید.

 

کلوز فرند اینستاگرام - تصویر سوم