برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید

applications-delete-and-change-background-photos-android-pic-1

در بسیاری از مواقع برای ادیت عکس احتیاج داریم تا پس زمینه تصویر مورد نظر خود را حذف نموده و عکس را در پس زمینه دیگری قرار دهیم. اما متاسفانه انجام این کار به راحتی امکان پذیر نخواهد بود و حذف و تغییر پس زمینه عکس زمان زیادی را نیاز دارد. اما امروزه برنامه ‌هایی برای این کار عرضه شده اند که با استفاده از آن ها دیگر لازم نیست تا مدت زمان طولانی را صرف حذف پس زمینه عکس خود کنید و می توانید با استفاده از این برنامه ها این کار را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام دهید. در ادامه بهترین برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید معرفی خواهند شد که امیدواریم بتوانید با استفاده از آن ها تصاویر خود را به بهترین شکل ممکن ادیت کرده و استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ایجاد عکس با فرمت PNG  و حذف پس زمینه با استفاده از فتوشاپ | آموزش فتوشاپ

دانلود مهم ترین برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید

برنامه Cut Cut

برنامه Cut Cut جزء مهم ترین برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید می باشد. این برنامه طرح کلی تم را به طور خودکار تشخیص می دهد و با استفاده از آن می توان با سرعت بسیار بالا پس زمینه عکس خود را حذف نمود. در صورتی که به دنبال پس زمینه جدید برای عکس خود می گردید نیز می توانید از این برنامه استفاده کنید، چرا که تصاویر بسیار زیادی به عنوان پس زمینه در این اپلیکیشن وجود دارد و در صورتی که بخواهید می توانید از عکس های موجود در موبایل خود نیز استفاده کنید.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه Cut Cut

برنامه PhotoCut

در برنامه PhotoCut می توانید به صورت دستی پیش زمینه عکس را انتخاب کرده و به این صورت پس زمینه را حذف کنید. این برنامه به صورت خودکار بخش های مجاور را انتخاب می کند و به همین علت می توان در زمان بسیار کوتاه پس زمینه عکس را حذف کرد. به این طریق می توانید پس زمینه جدیدی را انتخاب کرده و عکس مورد نظر را روی آن قرار دهید. علاوه بر آن در این برنامه می توانید با استفاده از افکت های جذاب تصاویر بسیار زیبایی را به وجود آورید.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه PhotoCut

برنامه Background Eraser

برنامه Background Eraser برای حذف و تغییر پس زمینه عکس عملکرد فوق العاده ای دارد. با استفاده از این برنامه می توانید پس زمینه عکس را حذف کرده، آن را شفاف نمود و یا با رنگ سفید جایگزین کرد. در این برنامه می توانید به صورت دستی یا خودکار پس زمینه را تغییر دهید و عکس تان را برش بزنید. بنابراین با استفاده از این اپلیکیشن در کوتاه ‌ترین زمان ممکن می توان تغییرات دلخواه را اعمال کرده و از ایجاد تصاویری جدید و زیبا لذت برد.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه Background Eraser

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

دانلود کاربردی ترین برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید

برنامه PicsArt

یکی از بهترین برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید اپلیکیشن PicsArt می باشد. این برنامه بیشتر امکاناتی که در فتوشاپ وجود دارد را در گوشی اندروید در اختیار شما قرار می دهد و می ‌توان با استفاده از آن به راحتی پس زمینه عکس ها را تغییر داده و حذف نمود. هنگامی که عکس خود را در پیکس آرت انتخاب کردید، سه گزینه در اختیارتان قرار می‌ گیرد که با استفاده از آن ها می توان پس زمینه را به طور خودکار از پیش زمینه جدا کرد. علاوه بر آن در این برنامه می توانید استیکر های بسیار زیبایی را ایجاد کرده و مورد استفاده قرار دهید.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه PicsArt

برنامه Snapseed

با استفاده از برنامه Snapseed نیز می توان پس زمینه عکس را تغییر داد. البته در این اپلیکیشن نمی توانید از روش خودکار استفاده کنید و با استفاده از ابزارهایی که در اختیارتان قرار خواهد گرفت می ‌توانید به صورت دستی پس زمینه را حذف کنید.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه Snapseed

برنامه Fabby

برنامه Fabby دارای کاربری بسیار ساده ای است که با استفاده از آن می توان به صورت خودکار پس زمینه تصاویر را حذف کرده و آن را با ویدیو های بسیار جذاب جایگزین کرد. علاوه بر آن در این برنامه فیلتر ها و افکت های بسیار زیادی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می ‌توانید تغییرات مورد نظر خود را ایجاد کرده و تصاویر بسیار جذابی را به وجود آورید.

برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید - برنامه Fabby

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه های تغییر چهره برای اندروید

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما همراهان محترم قرار گرفته باشد. با سپاس از نگاهتان