آموزش دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

deletion-of-the-Instagram

 

اینستاگرام همانگونه که در مقالات قبلی گفته شده به عنوان یک شبکه مجازی پرطرفدار برای کاربران است که می توانید تمامی عکس و ویدئوهای خود را با دیگران و دوستان خود به اشتراگ بگذارید . اما ممکن است به هر دلیلی قصد خروج و کنار گذاشتن این شبکه اجتماعی را داشته باشید دراین مقاله به شما آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام را می دهیم برای کاربرانی که می خواهند به صورت موقت و یا دائمی از این برنامه خارج شوند .

قبل از دیلیت اکانت کردن اینستاگرام باید به این نکته توجه داشته باشید که به هیچ عنوان در دیلیت اکانت اینستاگرام به طور دائمی دیگر به ویدئوها ، عکس ، لایک و فالوورهای صفحه ی خود دسترسی نخواهید داشت و با حذف اکانت ، دیگر قادر به ساختن اکانت با همان نام و ایمیل برای شما وجود نخواهد داشت . به همین علت شما می توانید قبل از حذف اکانت به صفحه ی اینستاگرام خود در قسمت Edit profile ایمیل خود را حذف و با یک ایمیل ساختی دیگر تغییر دهید تا امکان ورود مجدد با همان ایمیل در اینستاگرام را داشته باشید .

دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به طور دائمی از طریق گوشی آیفون و اندروید در ورژن جدید

برای دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به صورت دائمی هنگام ورود به پیج شخصی خود درقسمت بالای آیکون پروفایل علامت سه خط عمودی را انتخاب می نمایید .

دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

 

سپس روی گزینه settings که به شکل چرخ دنده می باشد کلیک نمایید .

آموزش دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

 

در صفحه ی باز شده  درقسمت  Support گزینه Help Center  را انتخاب نمایید .

دیلیت کردن اکانت اینستاگرام

در قسمت  Managing Your Account  گزینه ی Delete Your Account  را بزنید .

دیلیت اکانت کردن اینستاگرام در گوشی

در صفحه ی باز شده روی گزینه ی دوم  ? How do I delete my account  بزنید .

پرسش دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

در قسمت اول  مرحله حذف اکانت اینستاگرام بر روی متن هایلایت شده Delete Your Account page زده به صفحه ی اصلی اینستاگرام می روید و درقسمت Log in یوزرنیم و پسورد وارد نمایید .

هایلایت پاک کردن اکانت اینستاگرام

ورود به دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

در قسمت دوم از شما دلیل حذف اکانت اینستاگرام را می خواهد که معمولاً گزینه ی Something els  را انتخاب نمایید . برای تأیید حذف اکانت مجدداً پسورد خود را وارد نمایید و روی دکمه ی قرمز رنگ  Permanently delete my account  تپ نمایید.

دلیل دیلیت اکانت کردن اینستاگرامدر قسمت سوم برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام روی ok کلیک نمایید.

تأیید دیلیت اکانت کردن اینستاگرام

 

دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به طور دائمی از طریق مرورگر وب در ورژن جدید

در مرورگر گوگل آدرس https://help.instagram.com را وارد نمایید. دراین روش درنظر داشته باشید به طور دائمی اکانت شما حذف می گردد و به هیچ عنوان نمی توانید به نام کاربری و سایر اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید .

در صفحه ی Instagram Help Center  آیکون Managing Your Account  را انتخاب کنید و سپس روی Delete your Account کلیک نمایید.

سه قسمت حذف دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به همان روش ذکر شده بالا می باشد ، به کمک این روش می توان با استفاده از کامپیوتر و از طریق مرورگر وب اکانت خود را برای همیشه حذف نمایید.

در قسمت اول  مرحله حذف اکانت کردن اینستاگرام بر روی متن هایلایت شده Delete Your Account page زده به صفحه ی اصلی اینستاگرام می روید و درقسمت Log in یوزرنیم پسورد خود را وارد نمایید .

در قسمت دوم از شما دلیل حذف اکانت اینستاگرام را می خواهد که معمولاً گزینه ی Something els  را انتخاب نمایید . برای تأیید حذف اکانت مجدداً پسورد خود را وارد نمایید و روی دکمه ی قرمز رنگ  Permanently delete my account  تپ نمایید.

در قسمت سوم برای حذف دائمی اکانت اینستاگرام روی ok کلیک نمایید.

دیلیت اکانت کردن اینستاگرام به طور موقت از طریق مرورگر وب در ورژن جدید

دراین روش امکان حذف اینستاگرام از طریق خود برنامه اینستاگرام وجود ندارد ، همچنین امکان سرچ پروفایل شما و دیدن پست هایتان توسط دیگران امکان پذیر نمی باشد .برای حذف اکانت اینستاگرام به موقت وارد سایت اینستاگرام www.instagram.com  شوید سپس در صفحه ی Log in  کلمه ی عبور و پسورد را وارد نمایید .

سپس روی آیکون پروفایل اینستاگرام خود کلیک نمایید گزینه Edit Profile را انتخاب نمایید.

اسکرول را پایین کشیده و روی متن آبی Temporarily disable my account  کلیک نمایید .

درمنوی باز شده دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام خود را زده و با نوشتن دوباره پسورد خود دکمه ی قرمز Temporarily Disable Account را انتخاب و دکمه ی تأیید Ok را انتخاب نمایید .

با این عمل اکانت اینستاگرام تان به طور موقت حذف شده و برای بازیابی مجدد با ورود به سایت اصلی اینستا و وارد نمودن اطلاعات خود در Log in اکانت خود را بزیابی و استفاده نمایید.